Jūsu nākotne sākas šeit: apkure, ventilācija un gaisa kondicionēšana no KSB ― vienīgais pilna klāsta piegādātājs

Pirmoreiz ir AVGK (HVAC) piegādātājs, kas nodrošina pilnu izstrādājumu klāstu, ― KSB tiek galā ar jebkuru pieprasījumu un izaicinājumu.

Apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas jomā vienīgi KSB piedāvā pilnu izstrādājumu klāstu. Mūsu sūkņi, vārsti, automatizācijas izstrādājumi un piedziņas sniedz Jums izcilas tehnoloģijas. Kopā tie ļauj veidot teicamas kombinācijas īpaši efektīvām AVGK sistēmām. Mūsu servisa piedāvājumi ir tikpat visaptveroši ― no konsultēšanas līdz remontam.

Jūsu būvniecības pakalpojumu AVGK iegūs uzlabojumus acumirklī

KSB piegādā pilnu klāstu

Mūsu lieliski saskaņotais AVGK izstrādājumu piedāvājums ļauj Jums gūt ievērojamus panākumus. Īpaši efektīvie sūkņi ir apvienojami ar uzticamiem vārstiem un novatoriskiem automatizācijas izstrādājumiem un piedziņām. Mūsu klientiem ir priekšrocība izmantot visus jaunākās paaudzes AVGK risinājumus. Augstākajai efektivitātei katrā uzstādījumā ― no ģimenes mājām līdz pat lidostai. HKL-Formel

Apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas izstrādājumi
Mūsu visaptverošais izstrādājumu klāsts lieliski atbilst visdažādākajām vajadzībām. KSB piedāvā sūkņus, vārstus, automatizācijas izstrādājumus un piedziņas apkurei, ventilācijai un gaisa kondicionēšanai. Vienalga, vai plānojat debesskrāpjus, lidostas vai dzelzceļa stacijas, ― mūsu piedāvājumu klāstā atradīsiet īsto risinājumu. Mēs palīdzēsim Jums arī mazāku celtņu gadījumā: KSB piedāvā arī plašu AVGK sūkņu un vārstu izvēli tieši ģimenes mājām. Kā vienīgajam pilna izstrādājumu klāsta piegādātājam, mūsu sistēmas sasniedz augstāko efektivitāti.

Saņemiet IE4* efektivitāti par zemu IE2 cenu

KSB Etaline *IE4 saskaņā ar IEC/CD 60034-30 2. izd.

Nodrošināts 2017. gadam: mūsu jaunā Etaline, PumpDrive Eco, PumpMeter un KSB SuPremE® motoru kombinācija ir pasaulē efektīvākais bezmagnēta sūkņu komplekts.
Vairāk

Heizungsumwälzpumpe Calio

Calio un Calio S cirkulācijas sūkņi

Mūsu Calio un Calio S cirkulācijas sūkņi ir īpaši efektīvi un tos var izmantot pat šaurākajās vietās. Calio cirkulācijas sūkņi ir saņēmuši augstāko novērtējumu uzticamības un lietošanas vienkāršības jomā.

vairāk to Calio un Calio S cirkulācijas sūkņi
Etanorm PumpDrive mit KSB SuPremE-Motor

Etanorm standardizētais ūdens sūknis ar jaunu PumpDrive Eco

Etanorm  jau ir pasaulē populārākais standartizētais ūdens sūknis. Kopā ar jauno PumpDrive Eco  maināmo ātrumu sistēmu tas ir kļuvis tik energoefektīvs kā nekad iepriekš.

vairāk to Etanorm standardizētais ūdens sūknis ar jaunu PumpDrive Eco

BOAX-S un BOAX-SF puspagrieziena vārsti

Mūsu BOAX-S un BOAX-SF puspagrieziena vārstiem nav nepieciešama apkalpošana un tie ir elastīgi. Tie arī samazina apkures izmaksas.

BOA-Compact un BOA-SuperCompact sēžas vārsti

BOA-Compact/ -SuperCompact  ļauj tos aizvērt un palaist pat ierobežotā telpā. Mēs veidojam mūsu sēžas vārstus tā, lai tie neaizņemtu vietu, lai tiem nebūtu nepieciešama apkalpošana un lai tie būtu uzticami.

BOA-H Mat E un BOA-H Mat P sēžas vārsti

Mūsu BOA-H Mat E/Mat P  sēžas vārsti Jūs pārsteigs ar to ciešo aizvēršanos un uzticamo blīvējumu. Tie ir īpaši elastīgi pielāgojami dažādiem lietojumiem.

FluidFuture Link

FluidFuture®

Energy: we spend all ours to save lots of yours. FluidFuture® analyses the system and identifies savings potential – for more energy efficiency and less costs. More information on FluidFuture®

More information on FluidFuture
Additional Information

Izstrādājumu katalogs

Šis ir tiešais ceļš uz izstrādājumu katalogu. Izvēlieties lietojumprogrammu vai nepieciešamo izstrādājuma veidu.

Go to Product Catalogue