Oriģinālās KSB rezerves daļas ― dīkstāvju novēršana un enerģijas taupīšana

Visas KSB oriģinālās rezerves daļas ir augstākās kvalitātes izstrādājumi. Tie ļauj samazināt enerģijas patēriņu un novērš dīkstāvi.

KSB oriģinālo rezerves daļu priekšrocības

Augstākās kvalitātes materiāli un izstrādājumi

KSB uzticamie sūkņi un to rezerves daļas, piemēram, sūkņa lāpstiņriteņi, tiek ražoti uz viena un tā paša darbgaldu. Tas nodrošina nemainīgi augstu kvalitāti visiem mūsu izstrādājumiem.

Pieejamība visā pasaulē

KSB nodrošina klientiem rezerves daļu piegādi jebkurā pasaules vietā. Papildus mūsu kompetentais personāls ar padziļinātām zināšanām par sūkņiem nodrošina konsultācijas pat objektā uz vietas.

Oriģinālo rezerves daļu garantija

Visām oriģinālajām rezerves daļām, piemēram, sūkņa lāpstiņriteņiem, ir KSB garantija. Mūsu rezerves daļas ir augstākās kvalitātes izstrādājumi, kas nodrošina sistēmu uzticamu darbību daudzus gadus.

Pasūtījumu pieņemšana visu diennakti

Lai novērstu dīkstāvi un paaugstinātu klientu apkalpošanas kvalitāti, KSB nodrošina ātru pasūtījumu pieņemšanu. Daudzas rezerves daļas tiek nosūtītas 24 stundu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas.

Sūkņu eksperts

KSB piedāvā konsultācijas par visiem rezerves daļu sagādes aspektiem un optimāliem tehniskās apkopes periodiem. Šādi varat efektīvi plānot noderīgas modifikācijas un inovācijas. Mēs arī aktīvi darbojamies pētījumu jomā, nodrošinot ne tikai augstu sistēmu uzticamību, bet arī atbilstību modernākajiem standartiem.

Additional Information
ersatz pic

Download

New KSB Spare Parts Service for Standard Pumps

Download69 KB