Pilnīgs KSB serviss un oriģinālās rezerves daļas

Unikālas servisa koncepcijas, oriģinālās rezerves daļas un iekārtu ar rotējošām daļām apkope ― mūsu starptautiskie KSB servisa centri nodrošina klientiem pilnīgu ekspertu atbalstu un palīdzību visu diennakti.

KSB serviss atbalsta visu nozaru klientus ― gan rūpniecisko, gan pašvaldību objektu un elektrostaciju operatorus. Mūsu servisa tīkls ar vairāk nekā 2600 speciālistiem vairāk nekā 140 servisa centros visā pasaulē ir teicams pamats augstākās klases sūkņu un sistēmu tehniskās apkopes nodrošināšanai.

  • Sūkņu, vārstu un iekārtu ar rotējošām daļām servissir KSB un citu ražotāju izstrādājumu elastīgās servisa koncepcijas pamatā.
  • KSBserviss tiek sniegts gan objektā, gan servisa centrosar pielāgotiem servisa risinājumiem visā izstrādājumu dzīves ciklā.
  • Sertificēti servisa speciālistinodrošina augstas kvalitātes un kompetentas konsultācijas un palīdzību.
  • Visaptveroša sistēmas analīzeaugstākai sūkņu sistēmas efektivitātei.
  • Unikālas servisa koncepcijasoptimālai sistēmas darbgatavībai.
  • OriģinālāsKSBrezerves daļasnovērš dārgu dīkstāvi.
Service on site

Serviss objektā

KSB pilnīgais un kompetentais sūkņu un vārstu serviss: unikāls KSB serviss objektā nodrošina efektīvu komunikāciju un problēmu novēršanu. Tas ļauj mūsu klientiem ietaupīt naudu un laiku.

Serviss objektā to Serviss objektā
Turning of a shaft

Servisa centri

Remontdarbi, tehniskā apkope un serviss: KSB servisa centros piedāvā profesionālu servisu starptautiskā mērogā ne tikai KSB, bet arī citu ražotāju izstrādājumiem. Galvenā priekšrocība ir plašs viegli pieejamu servisa centru tīkls.

Servisa centri to Servisa centri
Find the right solution with KSB

Servisa risinājumi

KSB plašais servisa piedāvājumu klāsts iekļauj unikālus risinājumus jebkurām klienta vajadzībām un nodrošina efektīvu sūkņu un sistēmu darbību. 

Servisa risinājumi to Servisa risinājumi
Service plant Bochum

Īpašās programmas

Servisa rūpnīcās Bohumā (Bochum), Brēmenē (Bremen), Devilā (Déville), Hallē (Halle) un Homburgā (Homburg) uzņēmums KSB ražo sūkņus kā maiņas un rezerves daļas izmēģinātiem un pārbaudītiem sūkņiem no iepriekšējām tirdzniecības programmām.

Īpašās programmas to Īpašās programmas
KSB-Ersatzteile

Oriģinālās KSB rezerves daļas

Visas KSB oriģinālās rezerves daļas ir augstākās kvalitātes izstrādājumi. Tie ļauj samazināt enerģijas patēriņu un novērš dīkstāvi.

vairāk to Oriģinālās KSB rezerves daļas ― dīkstāvju novēršana un enerģijas taupīšana
Additional Information
Armaturenprogramm_original

Produktu informācija: vārsti

Vārstu sortiments

Produktu informācija: vārsti6 MB
pumpen pict

Sūkņi un automatizācija

Šeit Jūs varat lejupielādēt brošūras

Sūkņi un automatizācija4 MB