KSB ilga kalpošanas laika sūkņi un vārsti elektrostacijām

Īpaši efektīva elektroenerģijas ražošana ― KSB modernām elektrostacijām paredzētie ilga kalpošanas laika sūkņi un vārsti. Tos raksturo efektīva elektroenerģijas ražošana un zems degvielas patēriņš.

Power Station Heyden2 Augstas kvalitātes komponenti nodrošina augstu uzticamību. Papildus darbgatavība ir viens no svarīgākajiem kritērijiem elektrostacijām, kurās ekspluatācijas videi raksturīgs augsts spiediens un temperatūra. Un ilgi kalpojošie KSB sūkņi un vārsti nodrošina tieši to. Tie ir absolūti uzticami pat īpaši nelabvēlīgos ekspluatācijas apstākļos.

Uzticams sadarbības partneris visā pasaulē

KSB ir pazīstams visā pasaulē kā uzņēmums, kura kvalitatīvie inženiertehniskie risinājumi uzticami nodrošina garantēto efektivitāti. Tādējādi KSB nodrošina, ka ražotņu inženiertehnisko risinājumu apakšuzņēmēji un operatori iegūst viņu vajadzībām nepieciešamo uzticamību, un palīdz paaugstināt elektrostacijas efektivitāti.

Lai iegūtu vairāk informācijas par KSB izstrādājumiem, kas paredzēti elektroenerģijas ražošanai elektrostacijās, lūdzu, skatiet mūsu produkcijas pārskatu. Tas ir pieejams produkcijas katalogā un lejupielādējams vietnes labajā pusē.

Sakt animaciju

Additional Information
Ideen für eine starke Leistung en_original

Brochure Real power comes from ideas.

We’ve got what it takes.

Brochure Real power comes from ideas.5 MB