Jauna elektrostaciju sūkņu ražošanas zāle ar testēšanas iekārtām

Jaunajā Frankentāles ražošanas zālē, kas atrodas Vācijā, KSB pamatā ražo boileru padeves sūkņus elektrostacijām, kuru darbībai jābūt īpaši uzticamai. KSB veic drošas un kvalitatīvas sūkņu pārbaudes ar integrētām testēšanas iekārtām.

KSB sūkņus izmanto modernās, augstas efektivitātes elektrostacijās, kuru plānotā jauda ir vairāk nekā 800 megavatu.

Papildus ir pieprasījums pēc boileru padeves sūkņiem, kas ir piemēroti ekspluatācijai augstas temperatūras un spiediena vidē. KSB jaunā ražošanas zāle nodrošina šādu boileru padeves sūkņu ražošanai nepieciešamo papildu jaudu.

Elektrostaciju sūkņu testēšanas iekārtas

Mūsu ražošanas zālē atrodas arī sūkņu testēšanas iekārtas ar 20 megavatu motoru. KSB var pārbaudīt boileru padeves sūkņus pie spiediena līdz 500 bāriem un temperatūrā līdz 230°C.

Kas notiek jaunajā ražošanas zālē ar integrētajām testēšanas iekārtām?

Jaunā ražošanas zāle Vācijas ražotnē ļauj KSB apvienot zināšanas un pieredzi teicami integrētiem ražošanas procesiem. Piemēram:

  • metināšanas tehnoloģija;
  • mehāniskā ražošana;
  • sūkņu montāža;
  • testēšana ar testēšanas iekārtām;
  • iepakošana un nosūtīšana.

KSB jaunā ražošanas zāle ― spēcīgs balsts mūsu globālajam ražošanas tīklam

Jaunā KSB ražošanas zāle, kas atrodas Frankentālē, apliecina mūsu uzticēšanos Vācijas ražotnei. Uzņēmuma rašanās un vadības vietā KSB investē augsti motivētos, prasīgos darbiniekos un piedāvā lieliskas izaugsmes iespējas pie viena no reģionā visaugstāk vērtētajiem darba devējiem.

Additional Information