KSB sūkņi un vārsti ― efektīvam elektrostaciju darbam

KSB izstrādājumi ir radīti efektīvam un uzticamam elektrostaciju darbam. Uzticamo elektrostaciju sūkņu un augstspiediena vārstu dēļ KSB ir kļuvis par tirgus līderi visā pasaulē.

KSB tehnoloģiski modernais un plašais sūkņu klāsts, kā arī vārstu atbilstība DIN standartiem pārliecina elektrostaciju operatorus un ražotņu inženiertehnisko risinājumu apakšuzņēmējus visā pasaulē. KSB izstrādājumi ir teicami piemēroti ekonomiskai un uzticamai elektroenerģijas ražošanai.

KSB elektrostaciju sūkņus un vārstus raksturo uzticama darbība

KSB elektrostaciju sūkņus uzticami ekspluatē gan primārajos, gan sekundārajos tīklos visā pasaulē. Tie nodrošina boileru ūdens, kondensāta, dzesēšanas ūdens un dzesētājvielas padevi, kā arī boileru ūdens recirkulāciju. Mūsu augstspiediena lodveida, aizbīdņa un droseļaizbīdņa vārsti ir izstrādāti drošai šo šķidrumu plūsmas noslēgšanai.

KSB elektrostaciju izstrādājumu pielietojumi

KSB elektrostaciju sūkņi un augstspiediena vārsti ir teicami piemēroti ekspluatācijai kodolenerģijas un degizrakteņu elektrostacijās. Papildus tie ir īpaši piemēroti atjaunīgās enerģijas lietojumiem un centrālās apkures sistēmām. KSB elektrostaciju sūkņi un vārsti tiek izmantoti arī elektrostacijās ar oglekļa izmešu samazināšanas un apakšzemes glabāšanas risinājumiem.

Izstrādājumu katalogs

Ingenieurdienstleistungen

Pētījumi nodrošina augstāko kvalitāti ― KSB inženiertehniskie risinājumi

KSB sūkņi un vārsti nozīmē kvalitāti, ekonomisku efektivitāti un drošību. KSB inženieri pastāvīgi analizē tirgus prasības un piedāvā ekonomiski izdevīgus risinājumus.

vairāk to Pētījumi nodrošina augstāko kvalitāti ― KSB inženiertehniskie risinājumi
Uusi korkeapainepumppujen testilaitos

Jauna elektrostaciju sūkņu ražošanas zāle ar testēšanas iekārtām

Jaunajā Frankentāles ražošanas zālē, kas atrodas Vācijā, KSB pamatā ražo boileru padeves sūkņus elektrostacijām, kuru darbībai jābūt īpaši uzticamai. KSB veic drošas un kvalitatīvas sūkņu pārbaudes ar integrētām testēšanas iekārtām.

vairāk to Jauna elektrostaciju sūkņu ražošanas zāle ar testēšanas iekārtām
Additional Information
Solar Power en_original

Brochure Solar Power

Solutions for Concentrated Solar Power.

Brochure Solar Power3 MB
Renewable energies en_original

Application brochure Renewable energies

Energy. Natural. Endless.

Application brochure Renewable energies1 MB