Szerviz Technikus

Szakirányú végezettséggel és tapasztalattal rendelkező szerviz technikus munkatársat keresünk nagytarcsai szakszervizünk szerelőcsapatába.

Rád váró feladatok az új pozíciódban:

  • Az ország területén felmerülő üzembehelyezések, javítások, karbantartások elvégzése üzemelési helyen, illetve műhelykörülmények között

Elvárásaink

  • Legalább középfokú lakatos/szerelő vagy egyéb szakirányú végzettség
  • Forgógépek javításában szerzett szakmai tapasztalat, gyakorlat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Versenyképes, teljesítményorientált fizetés
  • Stabil, nemzetközi háttér, modern munkakörnyezet
  • Munkaruha (tisztítással együtt), munkaeszközök

Előny jelent

  • Német és/vagy angol nyelvtudás
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Targoncavizsga, vezérléstechnikai és műszaki diagnosztikai ismeretek

Munkavégzés helye: Nagytarcsa

Jelentkezz önéletrajzoddal a hr.hungary@ksb.com e-mail címen a legkorábbi kezdési időpont megjelölésével!

Állásajánlatok

Additional Information