Mérnök üzletkötő

Felsőfokú műszaki végzettséggel és kellő elhivatottsággal rendelkező mérnök üzletkötő munkatársat keresünk.

Rád váró feladatok az új pozíciódban:

  • Standard termékek értékesítése ipar, víz-szennyvíz területen
  • Kapcsolattartás tervezőkkel, kivitelezőkkel és berendezés gyártókkal
  • Ajánlatok követése

Elvárásaink

  • Szakirányú műszaki egyetemi/főiskolai végezettség
  • Többéves szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára is nyitott légy
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készség
  • Folyékony angol (vagy német) nyelvtudás
  • Kiváló számítógépes ismeretek (Excel, Outlook)
  • B-kategóriás jogosítvány
  • Budapesti vagy Budapesthez közeli lakhely

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Céges autó, laptop
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Fiatalos csapat
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Országos

A pozícióra jelentkezni a hr.hungary@ksb.com címre elküldött szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet.

Állásajánlatok

Additional Information