KSB pumbad ja ventiilid tagavad elektrijaamades tõhusa töö

KSB toodete abil jõutakse elektrijaamade sujuva töö ja tippklassi töökindluseni. Tänu töökindlatele elektrijaamapumpadele ja kõrgsurveventiilidele on KSB maailmas valdkonna turuliider.

KSB tehniliselt kõrgetasemeline ja lai pumpade valik ning DIN-standarditele vastavad ventiilid on veennud elektrijaamu käitavat personali ja elektrijaamade projekteerijaid kogu maailmas. KSB tooted sobivad suurepäraselt säästlikuks ja usaldusväärseks energiatootmiseks.

KSB elektrijaamapumpade ja ventiilide töökindlus

KSB elektrijaamapumbad töötavad usaldusväärselt nii primaar- kui ka sekundaarahelates igal pool maailmas. Nende hoole all on katla veevarustus, kondensvesi, jahutusvesi, jahutusvedelik ja retsirkuleeriv vesi. Taldrik-, liug- ja huulventiilid sulgevad vedelike ringluse turvaliselt.

KSB elektrijaamade toodete kasutuskohad 

KSB elektrijaamapumbad ja kõrgsurveventiilid sobivad suurepäraselt tuuma- ja fossiilset kütust kasutavate elektrijaamade tarbeks. Samuti sobivad need väga hästi taastuvenergia rakendustesse ja kaugküttesüsteemidesse. KSB elektrijaamapumpasid ja ventiile kasutatakse elektrijaamades ka süsinikdioksiidi eraldamisel ja ladustamisel.

Tootekataloog

Ingenieurdienstleistungen

Uuringud kindlustavad tippkvaliteedi – KSB projekteerimisteenus

KSB pumbad on kvaliteetsed, säästlikud ja ohutud. KSB tootearendajad analüüsivad pidevalt turgu ja töötavad välja turunõudlusele vastavaid ideaalseid lahendusi.

Vaata lisaks to Uuringud tagavad tippkvaliteedi – KSB projekteerimisteenus
Uus jõujaamapumpade tootmis- ja testimisüksus

Tootmis- ja testimisüksus jõujaamapumpadele

KSB toodab Saksamaal Frankenthalis asuvas uues tootmistsehhis peamiselt katlatoitepumpasid eriti suurte jõujaamade tarbeks. Samas teostatakse ka  antud pumpade testimised.

Vaata lisaks to Uus jõujaamapumpade tootmis- ja testimisüksus
Additional Information
Solar Power en_original

Brochure Solar Power

Solutions for Concentrated Solar Power.

Brochure Solar Power3 MB
Renewable energies en_original

Application brochure Renewable energies

Energy. Natural. Endless.

Application brochure Renewable energies1 MB