Ama-Drainer N – tippjõudlusega sukelpump

Ama-Drainer N tähendab KSB uut sukelpumpade põlvkonda. Tehnika viimast sõna esindav heitveepump on projekteeritud tipptasemerakenduste tarbeks.Sellega saavutate tänu optimeeritud süsteemidele ja mootoritelesuurepärase jõudluse.

Ama-Drainer 400 reoveepump Ama-Drainer 400 reoveepump

Sukelpump Ama-Drainer N suudab töötada isegi kahemeetrises sukeldussügavuses. KSB tarnib seda heitveepumpa neljas suuruses.

Ama-Drainer N 301/302/303 suudab käidelda heitvett, mille mustuseosakeste suurus ulatub 10 mm-ni. Maksimaalne voolukiirus on 14 kuupmeetrit tunnis, maksimaalne tõstekõrgus 12 meetrit.

Ama Drainer 358 suudab käidelda heitvett, mis sisaldab pikki kiude, ribasid ja tahket ainet, mille osakeste suurus on kuni 35 mm. Maksimaalne voolukiirus on 16,5 kuupmeetrit tunnis, maksimaalne tõstekõrgus 8,3 meetrit.

Kasutuskohad: kanalisatsioon ja pinnavee taseme alandamine

  • Veevõtt jõgedest ja muudest veekogudest
  • Süvendite, šahtide ja keldrite automaatne kanalisatsioon
  • Maa-aluste käikude kanalisatsioon
  • Pinnavee taseme alandamine
  • Üldkanalisatsioon
  • Süvendite, šahtide, hoovide ja keldrite kanalisatsioon tulvaohu piirkonnas

Sukelpumpade Ama-Drainer N eelised

Täielik integreeritus
Heitveepumbal on magnetiline ujuklüliti, juhitav pinnataseme regulaator ja liikumispiirik. Lukustusplaat võimaldab sukelpumpa kergesti ühendada väliste juhtsüsteemidega.

Lihtne vahetamine
KSB statsionaarseks kasutamiseks mõeldud heitveepump tarnitakse koos ujuklülitiga. Teisaldatavates rakendustes kasutatav pump varustatakse 10 meetri pikkuse toitejuhtmega.

Suurepärane töökindlus
Kolmiktihend ja tõkkevedeliku mahuti õlitavad tihendi pindu, kui pump töötab kuivalt. Jahutatava korpusega kinnine mootor kaitseb heitveepumpa ülekuumenemise eest ja lubab seda kasutada ka siis, kui mootor ei ole sukeldatud.

Lihtne paigaldus
Korrosioonikindel ja kerge plastkest summutab müra, talub kulumist ja lööke. Vertikaalne tühjendusotsak lihtsustab heitveepumba paigaldust näiteks kitsasse kaevu. Tühjendusotsak tarnitakse integreeritud pöörduva tagasilöögiventiiliga tühjenemise takistamiseks, kui pump on välja lülitatud. 

Muudetav
KSB tarnib merevee ja muu soolase vee käitlemiseks ka Ama-Drainer N tüübi C-versiooni, mille mootori korpus on kvaliteetsest roostevabast terasest (1.4571).