Töötamine KSBs

Teiegi võite liituda suure projekteerijate ja tehnikahuviliste rühmaga, kelle tooted hoiavad vedelikke liikvel kogu maailmas.Õppige tundma traditsiooniderikka ettevõtte pikaaegseid kogemusi ja väärtusi, mis on suunatud tulevikku!

Ehkki meie ettevõte tegutseb rahvusvaheliselt, on KSB säilitanud selge struktuuri ja lihtsa otsuste langetamise viisi. Saame pakkuda kõiki suure organisatsiooni eeliseid ja huvitavat tööd oma rahvusvahelisele personalile, olgu see siis tootmine, projekteerimine, tootearendus, müük, hooldus, materjalide haldamine või mõni muu valdkond. Meie kasutuses on paljude rahvuste ja kultuuride kogemused ja nägemused. Rahvusvaheliselt võrgustatud kultuuriline oskusteave on meie igapäevatöö alus.

Oskused ja tehniline areng on aidanud tagada meie edu. Me anname oma töötajatele vabaduse tuua esile oma mõtteid, võimeid ja oskusi. Seepärast on meie personal sõltumatu ja suudab jõuda tippsaavutusteni. Pakume huvitavaid koolitusi ja meie tasustamispõhimõtted on motiveerivad. Nii oleme loonud isiklikele omadustele põhinevaid kestvaid väärtusi. Toetame oma töötajaid paljude seminaride ja õpitubadega, et suurendada nende suutlikust vastu võtta kasvavat vastutust ja laiendamaks oma pädevusvaldkondi.

Additional Information