KSB kaubamärgid ja tooted

KSBl on mitmeid kaubamärke, mis esindavad kvaliteetsete toodete ja teenustega kogu kontserni. Ka KSB Eestis pakub kaubamärke, mida KSB kvaliteediga harjunud kliendid võivad usaldada.

KSBkontsernikaubamärgid:

amri logo

AMRI klappventiilid

KSB müüb AMRI kaubamärgiga klappventiile, mis on toodetud La Roche Chalais's (Prantsusmaa), Burgoses (Hispaania) ja Houstonis (USA). Neid ventiile kasutatakse üldehituses, tööstuses ning vee- ja elektrijaamades. AMRI toodete hulka kuuluvad ventiilide pneumaatilised, hüdraulilised ja elektrilised ajamid ning juhtsüsteemid.

sisto logo

SISTO membraanventiilid

Luksemburgi ettevõtte SISTO Armaturen S.A. toodab sulgarmatuure, mida kasutatakse üldehituses, tootmises ja elektrijaamade rakendustes. KSB pakub SISTO kaubamärgiga eriventiile steriilsete protsesside ja biotehnoloogia tarbeks.

GIW logo

GIW pinnasepumbad (Slurry)

KSB pakutavaid pinnasepumpasid toodab GIW. KSB USA tütarettevõtte GIW Industries Inc tooteid kasutatakse peamiselt mäetööstuses ja imibagerites.

MIL logo

MILi kontrollventiilid

MILi kaubamärk esindab India tütarettevõttes MIL Controls Ltd toodetud kontrollventiile. MILi ventiile müüakse peamiselt Aasia turul.

bombas itur logo

KSB ITURi pumbad

Hispaania ettevõtte KSB ITUR SPAIN, S.A. toodab pumpasid, mida kasutatakse laevadel ja tuletõrjesüsteemides, hooneehituses ja tööstustes.

Kagema logo

KAGEMA pumbad, juhtkilbid ja varutoitegeneraatorid

KAGEMA Industrieausrüstungen GmbH tooted täiendavad KSB valikut elektriliste ja diiselpumpade, juhtkilpide ja tuletõrjesüsteemide varutoitegeneraatoritega.

Additional Information