Tisk

Pokud potřebujete aktualizovat tiskové fotografie  nebo nejnovější tiskové zprávy, KSB se snaží napomáhat novinářům v jejich práci, jak je to jen možné. To je důvod, proč vydáváme pravidelné tiskové informace.

KSB publikuje aktualizované tiskové zprávy roztříděné podle data. Tiskové zprávy mohou být také tříděny na:

 • Technický tisk
 • Regionalní tisk
 • Denní tisk
 • Obchodní a finanční tisk

Kvalita tisku zpravodajských fotografií je stanovena v rámečku-sloupci příslušné tiskové zprávy. Máte-li jakékoliv dotazy, Váš kontaktní partner v KSB Vám je samozřejmě s radostí zodpoví.

 1. Nové chemické normované čerpadlo pro světový trh

  MegaCPK

  Poprvé představuje KSB Aktiengesellschaft na letošním veletrhu ACHEMA (18.-22.06.2012) ve Frankfurtu nejmodernější vývojový stupeň svých chemických normovaných čerpadel.

  Více zu KSB geht auf Wachstumskurs
 2. 140 let KSB

  140 let KSB

  dne 18. září bylo výrobci čerpadel a armatur, společnosti KSB, 140 let. Výrobu zahájil v roce1871 zakladatel firmy Johannes Klein za podpory Friedricha Schanzlina, Augusta Beckera za pomoci 12ti zaměstnanců na části dnešních prostor  firmy ve Frankenthalu.

  Více zu KSB geht auf Wachstumskurs
 3. Hasicí zařízení pro omezené prostory

  hya-solo-zprava_welcomeMediumLsTn

  Kromě existujících hasicích výrobků nabízí KSB Aktiengesellschaft ve Frankenthalu nový systém speciálně vyvinutý pro instalace v omezených prostorech. Tento systém, který byl uveden na trh v tomto roce, přichází se šířkou 80 cm a výškou 180 cm a může tak procházet jakýmikoliv dveřmi standardních rozměrů.

  Více zu KSB geht auf Wachstumskurs
 4. Výkonná inline čerpadla pro výškové budovy

  Také na nových inline čerpadlech konstrukční řady Etaline-R může PumpMeter indikovat potenciály úspor energie. (KSB Aktien

  K době konání veletrhu ISH 2011 rozšiřuje firma KSB Aktiengesellschaft, Frankenthal, paletu výrobků o nová inline čerpadla konstrukční řady „Etaline-R“.

  Více zu KSB geht auf Wachstumskurs

In den Ergebnissen blättern

Additional Information