KSB na „Veletrhu Aquatherm“

Vážení obchodní přátelé,

dovolujeme si vás srdečně pozvat k návštěvě naší expozice u příležitosti konání 21. mezinárodního odborného veletrhu Aquatherm 2016, Výstaviště PVA, Praha 9-Letňany, hala č. 4 – stánek č. 403, ve dnech 3. – 4. 3. 2016 vždy od 10.00 do 18.00 hod.

Poskytneme vám odbornou podporu a seznámíme vás s kompletním výrobním programem čerpadel  a armatur KSB v oboru TZB. Širokou nabídku našich výrobků můžete využít při projektování či instalaci zařízení budov, a to jak při stavbě rodinných domů, tak i větších komplexů jako jsou například obchodní centra, nemocnice, hotely nebo výrobní a průmyslové komplexy.

Představíme vám novinky v našem sortimentu: regulační armaturu BOA-Control s ultrazvukovým snímačem průtoku, rozšířenou řadu oběhových a cirkulačních čerpadel Calio, frekvenční měniče PumpDrive 2, přečerpávací box na kondenzát Kondensat-Lift, přečerpávací stanici fekálií mini-Compacta US1.40, automatickou tlakovou stanici Hyamat SVP či horizontální vícestupňové čerpadlo Comeo.

Naše služby samozřejmě nekončí jen dodáním výrobku, poskytujeme i kompletní servis při péči o instalované výrobky. V tomto segmentu vám přestavíme aplikaci KSB Sonolyzer pro mobilní telefony, která vám pomůže zjistit přibližný provozní bod instalovaného odstředivého čerpadla.

Naši odborníci vám budou k dispozici: 

1. – 4. 3. 2016 vždy od 10 do 18 hod.

Všechny tiskové zprávy

Additional Information