Veletrhy, výstavy a akce

KSB je zastoupena na všech relevantních průmyslových veletrzích. Odborný personál na stáncích KSB poskytuje zákazníkům a zainteresovaným návštěvníkům rady a informace o všech aspektech společnosti.

Tato sekce poskytuje zákazníkům přehled o veletrzích, výstavách a dalších akcích, kterých se KSB účastní.

 1. KSB Helps – software pro výběr čerpadla

  Speciálně navržený program pro výběr čerpadel odpadní vody, instalovaných v suché a mokré jímce Vám pomůže se spolehlivým výběrem čerpadla. Za tímto účelem vám KSB Helps umožňuje rychle a snadno zvolit správné čerpadlo pro Vaše zařízení pro čerpání a čištění odpadní vody.


  Více zu KSB geht auf Wachstumskurs
 2. Pozvánka na odborný seminář "Řešení a trendy pro snižování energetické náročnosti budov"

  Seminář je určen projektantům, energetikům, provozovatelům a technickým pracovníkům v oblasti vytápění, přípravy teplé vody a zdravotní techniky. Témata jsou zaměřena na současné požadavky na projektanta systémů TZB a volena tak, aby poskytla vazbu jak na teoretické, tak i praktické zkušenosti v oboru.

  Program semináře:

  https://vytapeni.tzb-info.cz/17119-pozvanka-na-odborny-seminar-reseni-a-trendy-pro-snizovani-energeticke-narocnosti-budov#program

  Přihláška na seminář:

  https://vytapeni.tzb-info.cz/17119-pozvanka-na-odborny-seminar-reseni-a-trendy-pro-snizovani-energeticke-narocnosti-budov#prihlaska

  Více zu KSB geht auf Wachstumskurs
 3. Veletrh VODOVODY-KANALIZACE 2017

  Těšíme se na Vaši návštěvu na veletrhu VODOVODY-KANALIZACE, který se bude konat 23. 5. – 25. 5. 2017, v PVA EXPO Letňany, Praha. Najdete nás v hale 3, stánek 24.

  Více zu KSB geht auf Wachstumskurs
 4. Děkujeme Vám za spolupráci v letošním roce

  PF 2017

  Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků

  a vše nejlepší do nového roku 2017

  Více zu KSB geht auf Wachstumskurs
 5. KSB na výstavě ZEMĚ ŽIVITELKA

  Maisfeld

  Navštivte nás na výstavě ZEMĚ ŽIVITELKA, která se koná ve dnech 25.srpna až 30. srpna 2016 a poznejte náš široký program výrobků KSB.

  Více zu KSB geht auf Wachstumskurs
 6. KSB na „Veletrhu Aquatherm“

  Animated gif BOA-control

  Vážení obchodní přátelé,

  dovolujeme si vás srdečně pozvat k návštěvě naší expozice u příležitosti konání 21. mezinárodního odborného veletrhu Aquatherm 2016, Výstaviště PVA, Praha 9-Letňany, hala č. 4 – stánek č. 403, ve dnech 3. – 4. 3. 2016 vždy od 10.00 do 18.00 hod.

  Více zu KSB geht auf Wachstumskurs
Additional Information