KSB na sociálních médiích

Přehled aktivit na sociálních médií společnosti KSB

KSB používá tyto platformy pro sdílení informací, videí a obrázků s vámi a poskytuje speciální pohledy do světa KSB.

Rádi bychom vás  zapojili do našich aktivit v oblasti sociálních médií a těšíme se na vaše komentáře.

Facebook Ext. Link_original

Facebook

Zajímavé zprávy a informace o čerpadlech a armaturách, mimořádné události a tipy odborníků: získejte informace z naší oficiální stránky KSB Company Facebook. Ponořte se do světa technologií a vyměňujte si názory s fanoušky KSB po celém světě.

More
Twitter Ext. Link_original

Twitter

Aktuální bulletiny a informace: služba mikroblogování spojuje tweetery se světem KSB v reálném čase. Společnost KSB zde publikuje zprávy o výrobcích, fotky a odkazy na filmy a odborné články. Navíc společnost @KSB poskytuje odkazy na zprávy z průmyslu.

More
LinkedIn Ext Link_original

LinkedIn

Služba pro vytváření sítí zaměřená na podnikání je zaměřena především na obsah. Najdete zde zajímavé technické detaily a vztahy z průmyslové oblasti a profilu společnosti KSB pro kvalitní výměnu informací mezi odborníky.

More
Youtube Ext. Link_original

YouTube

Filmy a animace umožňují uživatelům experimentovat s technikou z úplně jiné perspektivy. Připojte se k nám a podívejte se na zákulisí na našich stránkách, uvidíte, co se děje v určitých aplikacích, nebo sledujte simulace proudění energeticky účinných čerpadel. Toto a mnohem víc je k dispozici od KSB na oficiálním kanálu YouTube společnosti KSB.

More
Googl + Ext Link_original

Google+

Vyhledávač Google má vlastní sociální síť a KSB je součástí! Díky atraktivnímu stylu bulletinu poskytuje stránka společnosti technické informace, zprávy a příběhy. Google+ také zobrazuje umístění firmy a adresy na mapě.

More
Additional Information