Nové inline čerpadlo pro TZB

Nové inline čerpadlo pro TZB

Jako doplněk ke stávajícímu programu inline čerpadel uvádí KSB Aktiengesellschaft, Frankenthal, na trh novou konstrukční řadu pod názvem Etaline L. 

Malá bloková čerpadla v provedení inline jsou k dostání ve 12 hydraulických velikostech. Jejich výkon motoru sahá od 0,12 do 3,0 kW. Největší dopravované množství činí 95 krychlových metrů za hodinu a největší dopravní výška je 21 metrů. 

Litinové těleso a mechanická ucpávka jsou dimenzovány do 10 bar. Připojení sacího a výtlačného hrdla mohou být podle velikosti přírubová nebo závitová. Zapouzdřený O-kroužek zajišťuje spolehlivé utěsnění tělesa i při proměnlivých provozních podmínkách. 

Standardně se používají mechanické ucpávky, které jsou dimenzovány až do teploty 120 °C. Dodávají se ve velkém množství materiálových variant. Podle účelu použití a velikosti mohou být oběžná kola s dobrými sacími vlastnostmi vyrobena z šedé litiny, bronzu nebo polysulfonu. 

Zákazníci mohou volit mezi neregulovaným a regulovaným pohonem se systémem regulace otáček PumpDrive, namontovaným na motoru. Kromě agregátů na třífázový motorický proud se dodávají také jednofázové motory na střídavý proud. Lze realizovat jak horizontální, tak i vertikální instalaci 


 

 Etaline L Jako doplněk ke stávajícímu programu inline čerpadel uvádí KSB na trh novou konstrukční řadu pod názvem Etaline L. © KSB AG

Všechny tiskové zprávy

Additional Information