Archiv zpráv 2014

Tato stránka obsahuje všechny tiskové zprávy z r. 2014.

Pressearchiv Pic

 1. Motor od KSB vyznamenán cenou za energetickou účinnost

  Motor od KSB vyznamenán cenou za energetickou účinnost

  Dne 12.3.2014 vyznamenala Deutsche Unternehmensinitiative DENEFF (Německá podniková iniciativa) na své zahajovací konferenci v Berlíně společnost KSB cenou poroty.  Více zu KSB geht auf Wachstumskurs
 2. Armatury pro elektrárny podle ANSI

  Šoupátko konstrukční řady SICCA 2500

  Abychom se vyrovnali se silnou poptávkou elektrárenských armatur z různých zemí, orientovaných na normy ANS/ASME,  skupina KSB dále rozvíjela a kompletovala stávající program pro šoupátka, ventily a zpětné armatury.

  Více zu KSB geht auf Wachstumskurs
 3. KSB na BrauBeviale 2014 v Norimberku

  SALINO

  Poutač na veletržním stánku od 11. do 13. listopadu 2014 - systém pro úspornou úpravu vody pomocí membrán nazvaný „SALINO Pressure Center“.

  Více zu KSB geht auf Wachstumskurs
 4. Armatury pro elektrárnu budoucnosti

  Uzavírací šoupátko ZTS od KSB

  Pro nové generace elektráren na fosilní paliva se zvýšením účinnosti díky teplotám páry přes 700 °C společnost KSB Aktiengesellschaft úspěšně otestovala ve velkoelektrárně Mannheim (GKM) v rámci projektu „725 HWTII“ nově vyvinutá vysoce výkonná šoupátka.

  Více zu KSB geht auf Wachstumskurs
 5. Spolupráce společností KSB a Siemens

  Spolupráce společností KSB a Siemens

  Společnost Siemens, s.r.o. dodala pro KSB Pumpy + Armatury s.r.o. v roce 2013 4 kusy velkých elektromotorů typu 1RN4 630-4HE90-Z o výkonu 4550kW. Tyto stroje jsou určeny pro projekt Elektrárna Yunus Emre v Turecku.

  Více zu KSB geht auf Wachstumskurs
 6. Nové čerpadlo pro teplonosná média v inline provedení

  Etaline SYT

  Dalším novinkou rozsáhlého výrobního programu čerpadel pro teplonosná média od společnosti KSB,  Frankenthal (Německo) je nová řada Etaline SYT, uvedená na trh v dubnu. Jedná se o jednostupňová čerpadla se spirálním tělesem v takzvaném inline provedení.

  Více zu KSB geht auf Wachstumskurs

In den Ergebnissen blättern

Additional Information