Archiv zpráv 2013

Tato stránka obsahuje všechny tiskové zprávy z r. 2013.

Pressearchiv Pic

 1. Armatury pomáhají při vyzdvižení lodi Costa Concordia

  Armatury pomáhají při vyzdvižení lodi Costa Concordia

  Společnost KSB dodala 328 uzavíracích klapek s pohonem, které byly použity při vyzdvižení výletní lodi Costa Concordia, která havarovala u pobřeží ostrova Giglio 13. ledna 2012.

  Více zu KSB geht auf Wachstumskurs
 2. Nové bezúkapové čerpadlo pro rafinerie

  RPHmag

  Začátkem září 2013 uvedla KSB Aktiengesellschaft, Frankenthal na trh bezúkapové čerpadlo s magnetickou spojkou typu RPHmdp v procesním provedení.

  Více zu KSB geht auf Wachstumskurs
 3. Nové míchadlo pro bioplynová zařízení

  Amaprop 1000

  Na veletrhu Eurotieru 2012 v Hannoveru, představila společnost KSB nový typ ponorného míchadla pro použití při výrobě bioplynu a úpravu odpadních vod. Nový Amaprop 1000 může sloužit jako záložní míchadlo pro rozrušování plovoucího kalu nebo jako urychlovač proudění. Lze hom použít samostatně nebo v kombinaci s většími míchadly či míchacími zařízeními.

  Více zu KSB geht auf Wachstumskurs
 4. KSB na Power Gen Europe 2013

  HGM

  Na letošním veletrhu Power-Gen Europe 2013, který se konal od 4. do 6. června ve Vídni, se prezentovala společnost KSB AG, Frankenthal, jako dodavatel s kompletní nabídkou čerpadel a armatur v oblasti elektráren.

  Více zu KSB geht auf Wachstumskurs
 5. Nové vysoce účinné oběhové čerpadlo od KSB

  Calio

  Firma KSB Aktiengesellschaft, Frankenthal, představila na letošním veletrhu ISH ve Frankfurtu nové vyvinuté vysoce účinné oběhové čerpadlo s názvem Calio.

  Více zu KSB geht auf Wachstumskurs

In den Ergebnissen blättern

Additional Information