Aktualizace současné situace

Vážení zákazníci, partneři a kolegové,

opatření přijatá po celém světě k zastavení šíření koronaviru měla řadu důsledků, které pociťují všichni a které změnily celý náš život - jak osobně, tak profesionálně.                                

Dopad na KSB byl také hluboký. V prvních dnech omezení souvisejících s COVID-19 dominovala potřeba zajistit schopnost společnosti fungovat a chránit naše zaměstnance. Využili jsme zejména flexibilní modely pracovní doby a práci na dálku. Naše pobočky v některých zemích byly v krátké době uzavřeny kvůli vládním příkazům.                                                                      Jednou z konkrétních výzev bylo zachování schopnosti dodávat výrobky a služby při plném využívání zdrojů naší skupiny, protože mnoho našich zákazníků je provozovateli systémově důležité infrastruktury. To opět zdůraznilo výhody naší mezinárodní technologické a výrobní sítě.                                                                                                                                   

Dnešní situace je taková, že některé závody jsou stále uzavřené nebo smějí být v provozu pouze se sníženou kapacitou. Dodávky od subdodavatelů nejsou vždy zajištěny. Kromě toho vede snížená přepravní kapacita, zejména v letecké a námořní dopravě, ke zpoždění zásilek. Kdekoli dojde ke změnám nebo zpožděním dodávek, okamžitě o tom naše zákazníky informujeme.                                                                                                                     

Jsme také flexibilní v dodávkách náhradních dílů, protože musíme reagovat na současnou situaci. Můžeme tak učinit, protože jsme vytvořili úzce propojenou globální síť výrobních míst a skladů a máme nejmodernější 3D kovové tiskárny, které nám umožňují vyrábět požadované náhradní díly v co nejkratším čase.                                                                       

Upřímně doufáme, že účinky COVID-19 nebyly pro vaše podnikání a pro vás, naše vážené zákazníky, partnery a kolegy příliš závažné. Jsme samozřejmě vždy připraveni zodpovědět vaše dotazy, zvláště náš prodejní a servisní tým.

Jménem managementu vám chci z celého srdce poděkovat za důvěru, kterou jste nám dali. Zejména v těchto náročných časech je důvěra našich zákazníků nesmírně cenná.


Dávejte na sebe pozor a pečujte o své zdraví.


S pozdravem,

Dr. Stephan Timmermann
CEO


New content item

E-obchod

I v těchto časech sociální vzdálenosti je náš internetový obchod stále k dispozici 24 hodin denně.


Získejte informace, najděte produkt a systematicky objednávejte: Zákaznický portál KSB je více než jen komplexní online obchod. Jeho komplexní informace, vyhledávací funkce, výběr produktů KSB a přehled probíhajících obchodních procesů jsou působivé. Stačí se zaregistrovat a začít.

Více to E-obchod
Ein Anlagenbetreiber mit einem Smartphone steht neben einer mit KSB Guard ausgestatteten Pumpe.

Digitální řešení: vstup do budoucnosti

Rádi Vás podpoříme při řešení výzev současnosti a budoucnosti. Digitalizace je nezastavitelná - a současná situace zejména ukazuje, jak mohou být digitální řešení rozhodující pro úspěch společnosti. Inteligentní budoucnost tady a teď - objevte digitální řešení společnosti KSB.

Více to Digitální řešení: vstup do budoucnosti
New content item

Naše oblíbené recepty na vaření doma

Pro všechny ty, kteří v současné době tráví polední přestávku doma a ne v jídelně nebo restauraci, jsme sestavili oblíbené recepty některých našich kolegů z KSB, abyste si je mohli vyzkoušet doma. Jednoduše si stáhněte PDF, vařte a užívejte si.

Download  (pdf 2 MB)
Malvorlage

Omalovánky KSB pro děti

Docházejí vám nápady, jak udržet děti doma? Kreslení a vybarvování funguje vždy! Připravili jsme pro vás několik kreativních šablon. Stačí je vytisknout a začít s vybarvováním. Přejeme hodně zábavy!

Download  (pdf 3 MB)
Additional Information