Normované vodní čerpadlo Etanorm s PumpDrive Eco – velký světový úspěch

Etanorm, nejpoužívanější normované vodní čerpadlo na světě, bylo vždy velmi progresivní. Ve spojení s novým systémem regulace otáček PumpDrive Eco nastavuje standardy pro celé průmyslové odvětví.

Etanorm PumpDrive s motorem SuPremE od KSB

Úspora energie díky novému PumpDrive Eco a zlepšené hydraulice

Etanorm od KSB je klasik mezi čerpadly, který se osvědčuje již celá desetiletí a který byl nyní ještě více vylepšen: Aby bylo možno učinit zařízení v oblasti vytápění, klimatizování a větrání ještě účinnějšími, sází KSB na kombinaci normovaného vodního čerpadla Etanorm s novým PumpDrive Eco. S touto individuální regulací otáček budou otáčky pohonu čerpadla rychle, přesně a plynule přizpůsobeny skutečné potřebě. Kromě toho KSB vylepšila hydrauliku Etanorm tak, aby bylo možno uspořit až 7000 kW/h za rok. To snižuje nejen produkci CO2, ale i náklady provozovatele zařízení.

Univerzální klasik: spolehlivý a bezpečný v provozu

Na čerpadlo Etanorm  se zákazníci KSB mohou absolutně spolehnout, má vynikající vlastnosti a splňuje celosvětový standard. Také v kombinaci s novým systémem regulace otáček PumpDrive Eco přesvědčuje Etanorm spolehlivým a bezpečným provozem, který se vyznačuje tichým chodem a vynikajícími sacími vlastnostmi. Již dnes předstihuje Etanorm s novým PumpDrive Eco mezinárodní standardy, jako např. ErP – Směrnice pro energetickou účinnost pro rok 2015.

Svojí univerzálností je normované vodní čerpadlo Etanorm od KSB jedinečné: je standardně k dostání v různých provedeních a z různých materiálů a je přizpůsobeno na různé oblasti použití. Díky svým univerzálním a flexibilním možnostem použití je Etanorm s novým PumpDrive v mnoha průmyslových aplikacích, v zásobování vodou, ale i v zásobování elektrickou energií a v technických zařízeních budov pevnou veličinou.

Veškeré přednosti normovaného vodního čerpadla Etanorm s novým PumpDrive Eco

Vysoká energetická účinnost
Vyšší energetická účinnost díky vylepšení hydrauliky čerpadla a díky systému regulace otáček PumpDrive Eco.

Splňuje mezinárodní energetické předpisy
Již dnes splňuje přísné evropské nařízení ErP pro energetickou účinnost na rok 2015..

Snížení nákladů na energii díky automatizaci
Provoz s regulací otáček v kombinaci s vysoce účinným motorem mohou významně uspořit energii a náklady.

Vysoká provozní bezpečnost
Milionkrát osvědčená nízkými vibracemi a tichým chodem, zapouzdřeným těsněním tělesa a vysokou spolehlivostí při mezních zatíženích.

Univerzálnost
Velká rozmanitost materiálů pro optimální přizpůsobení čerpanému médiu byla ještě rozšířena o dodatečné konstrukční velikosti..

Snadný servis
Rychlá dodací lhůta, zjednodušená montáž a snadná demontáž čerpadla.

Additional Information
PumpDrive

Nový PumpDrive: flexibilní regulace otáček pro nejvyšší efektivitu

Regulace otáček je jen začátek, jak PumpDrive přichází s mnoha funkcemi, které šetří ještě více energie a zajišťuje dostupnost systému.

Více to Nový PumpDrive: flexibilní regulace otáček pro nejvyšší efektivitu
FluidFuture

Fluid Future® - Energy efficiency od KSB

Vynakládáme veškerou naši energii k tomu, abychom uspořili Vaši energii

Více informací k Fluid Future microsite

Product downloads

Zde najdete více infromací o Etanormu s PumpDrive od KSB.