Energeticky úsporná a spolehlivá: nová vysokotlaká čerpadla Movitec

S možností výběru z širokého sortimentu konstrukčních variant jsou čerpadla Movitec schopna nasazení v různých aplikacích. Vysokotlaké inline čerpadlo Movitec je perfektním řešením pro zákazníky, které zajišťuje vysoký výkon v různých oblastech použití. Díky systematickému vývoji materiálů a také variant spojení a těsnění se nyní Movitec ideálně hodí pro více úkolů, než tomu bylo dříve. 

Movitec: nová generace osvědčených vysokotlakých čerpadel

KSB neustále zdokonaluje svá vysokotlaká čerpadla Movitec v oblasti materiálů, variant těsnění a možností spojení. Čerpadla jsou nyní mnohem více univerzální než dříve. Díky tvarově optimalizovaným hydraulickým komponentám vysokotlaká inline čerpadla již splňují požadavky minimální účinnosti Evropské směrnice ErP na rok 2015. To hraje důležitou roli v úsporách energie na úrovni komponent. Dále pomocí komplexní koncepce úspor energie FluidFuture® KSB optimalizuje celý hydraulický systém.

Výhody vysokotlakých čerpadel Movitec:

 • Spolehlovost
  Kluzná ložiska z karbidu wolframu mazaná čerpaným médiem, litinová patka čerpadla, plášť čerpadla odolný proti zkrutu a zapouzdřené O-kroužky
 • Dlouhá provozní životnost
  Korozivzdorné hydraulické komponenty z nerezové oceli
 • Snadná údržba
  Lze vybavit normovanou mechanickou ucpávkou (podle EN 12756) a pro rychlou výměnu mechanickými ucpávkami
 • Flexibilita
  Různé materiály a varianty spojení, rozšířený rozsah teploty a tlaku
Additional Information
FluidFuture

Fluid Future® - Energy efficiency od KSB

Vynakládáme veškerou naši energii k tomu, abychom uspořili Vaši energii

Více informací k Fluid Future microsite