Teplonosná média: bezpečné výrobky pro náročná média

Čerpadla a armatury hrají hlavní roli v okruzích teplonosných médií a v chladicích okruzích. KSB je specialistou ve výrobě  čerpadel a armatur pro techniku teplonosných médií a dodává vše z jedné ruky.

Čerpadlo teplonosného oleje Etanorm SYT

KSB v joint venture s Nikkiso-KSB kompletuje portfolio výrobků v oblasti techniky teplonosných médií a již nyní překračuje plnění požadavků, definovaných v normách.

Kromě toho KSB využívá své nashromážděné zkušenosti pro absolutně těsné čerpání teplonosných olejů a pro zamezení nákladných odstávek.

Rostoucí význam teplonosných olejů v přenosu tepla

Optimální přenos tepla při procesech s vysokými teplotami zajišťují především teplonosné oleje. KSB si je vědoma velkého významu techniky teplonosných médií a svými  optimalizovanými čerpadly a armaturami se stará o perfektní chod systému přenosu tepla.

Přejděte na Katalog výrobků

Čerpadlo teplonosného oleje Etanorm SYT

Etanorm SYT: bezpečná čerpadla teplonosného oleje a horké vody

Spolehlivé a účinné: Čerpadlo pro teplonosný olej Etanorm SYT čerpá horkou vodu a také minerální a syntetické teplonosné oleje absolutně spolehlivě a při tom s nejvyšší energetickou účinností.

Etanorm SYT Odkaz to Etanorm SYT: bezpečná čerpadla teplonosného oleje a horké vody
 Die neue HPK-L in der hocheffizienten Ausführung mit KSB SuPremE®-Motor und PumpDrive in Wandmontage

HPK-L

Nová generace čerpadel pro horkou vodu a teplonosná média HPK-L

Více to HPK-L
Vysokotlaká armatura NORI®40

NORI 40

KSB vyvinula nový uzavírací ventil NORI 40 s vlnovcem speciálně pro horká média v zařízeních pro přenos tepla. Zaručuje maximální spolehlivost a optimální průtok při vysokých teplotách.

Více to NORI 40
Additional Information