Užijte si bílé tratě s vysoce kvalitními zasněžovacími systémy od KSB

Celý postup od odběru vody až po automatické řízení zasněžovacího zařízení: řešení KSB profesionálně a spolehlivě zajistí umělý sníh.

Čerpadla a armatury KSB na sjezdovkách a horách

Tratě s jemnou sněhovou pokrývkou, které Vás budou vyzývat, abyste si právě zde nasadili lyže. To je to, co si vyznavači zimních sportů přejí každý rok. Aby se zajistilo, že tomu tak bude, spoléhají mnohá lyžařská střediska na zasněžovací zařízení – a na KSB. Nabízíme ekonomická řešení a systémy pro celý postup od odběru vody a zásobování sněhových děl vodou až po automatické řízení zasněžovacího zařízení.

KSB má vše – od projektu až po dokončení

Naši odborníci Vás budou podporovat od samého začátku individuálními konzultacemi od projektové fáze dále, plně vyvinutými, technicky dokonalými výrobky a komplexním servisem. To zahrnuje:

  • Uvedení zasněžovacích systémů do provozu
  • Servis a údržba
  • 24-hodinový nepřetržitý servis

Volitelně nabízí KSB moderní a přesně přizpůsobené monitorovací jednotky pro všechny zasněžovací produkty. Tím se zamezuje odstávkám a jejich nákladným důsledkům. Již po léta působíme s našimi zasněžovacími zařízeními a servisem a jsme dlouhodobým a spolehlivým partnerem velkých lyžařských areálů v Rakousku, Švýcarsku, Francii, Itálii a Německu

Využijte maximum z potenciálních úspor při umělém zasněžování

Pro zajištění dobře udržovaných tratí ve velkých horských střediscích musí všechna použitá zařízení pracovat efektivně. Řešení KSB, jako např. chytrý řídicí systém Hyamaster® a snímač tlaku PumpMeter®, pomáhají využívat potencionální úspory. PumpMeter® například spolehlivě měří veškeré relevantní hodnoty a provozní údaje a připívá tak ke zvýšení energetické účinnosti čerpadel.

Výrobky pro odběr vody a dodávku vody pro sněžná děla

Naše pokročilá a velmi dobře osvědčená čerpadla pro odběr vody mohou být použita pro spolehlivé čerpání a dopravu vody i vysoko v horách. Pro tyto aplikace doporučujeme použít následující výrobky:

  • Amarex® KRT (ponorné čerpadlo, DN 40 to DN 700)
  • UPA® 200, 200B, 250C (ponorné čerpadlo do vrtů)

Kromě toho, čerpadla Multitec®, HGM® a Etanorm® udržují tlak pro spolehlivé zásobování sněžných děl vodou.

Armatury doplňující systém

Pro doplnění Vašeho zasněžovacího zařízení nabízí KSB také následující uzavírací a zpětné armatury a šoupátka

  • NORI® 40
  • NORI® 160
  • NORI® 500
  • STAAL® 40 AKD/AKDS

Všechny naše armatury představují měřítko spolehlivosti a zdokonalují tak komplety čerpadel, armatur a systémů pro zasněžovací aplikace.

Additional Information
Schneeanlagen_en_original

Application Brochure Snow making systems

Making snow your daily forecast: KSB.

Application Brochure Snow making systems1 MB