Výrobky KSB pro použití při výrobě cukru

Jakmile je v září suchá půda, sklizeň řepy začíná, z cukrové řepy se vyrobí cukr. Čerpadla a armatury KSB  jsou ideální pro použití ve složitých procesech při výrobě cukru a zajišťují hladký a spolehlivý provoz.

Cukr

Hlavní obnovitelnou surovinou při výrobě cukru je cukrová řepa. KSB má perfektní řešení pro každý krok procesu výroby cukru, z praní a těžby cukrové řepy až po krystalizaci cukru.

Výrobní proces začíná sklizní, známý jako kampaň. Ve střední Evropě obvykle začíná v polovině září a trvá 80 až 110 dnů. Jednotlivé kroky v produkci cukru obsahují šitrokou škálu různých tekutých manipulačních procesů od přepravy sladkých řízků / šťávy směsi do extrakční věže až po přenos cukrových krystalů rozpuštěných ve vodě.

Výroba cukru z řepné šťávy Výroba cukru z řepné šťávy Zahušťování cukrené šťávy Zahušťování cukrené šťávy

Tyto komplexní výrobní procesy cukru vyžadují individuální systémová řešení a technicky vyspělé výrobky. KWP, horizontální, radiálně dělené čerpadlo se spirální skříní je primárně používáno pro přepravu pevných látek-naložených tekutin a kalů, jak je požadováno při produkci cukru.

Přejděte na Katalog výrobků

Motýlová klapka Isoria

ISORIA

Bezúdržbová motýlová klapka Isoria s centrickým diskem značky KSB AMRI zajišťuje spolehlivý provoz, uzavření a utěsnění.

Více to ISORIA
MegaCPK Vorteils Motiv

MegaCPK

Čerpadlo MegaCPK je obzvláště výkonné normované čerpadlo určené pro chemický a petrochemický průmysl a mnoho dalších oblastí použití

Více to MegaCPK
KSB-Magnochem image

Magnochem

Společnost KSB dále vyvíjela svá normovaná chemická čerpadla a optimalizovala je pro úkoly a požadavky zákazníků na dnešním trhu. 

Více to Magnochem
Additional Information