Požární ochrana – bezpečné, spolehlivé a celosvětově úspěšné hasicí systémy od KSB

Provozní spolehlivost je rozhodujícím kritériem pro výběr hasicích systémů. Perfektně fungující výrobky jsou zárukou toho, že voda bude dodávána k hašení požáru.

Požární ochrana

EEtanorm MX/RX: srdce našich systémů požární ochrany zajišťuje maximální spolehlivost.

Ve spojení se společnostmi KSB poskytujeme našim zákazníkům nejen čerpadla a armatury, ale také další zařízení, která jsou pevnou součástí hasicích systémů. Nabízíme nezbytná sprinklerová čerpadla, zařízení na zvyšování tlaku a ucelená řešení z jedné ruky. To dokazuje, že KSB může poskytnout jak řešení podle požadavků zákazníka, tak i standardní systémy.

Nabízíme správné výrobky a systémy pro:

  • Hydrantové systémy
  • Sprinklerové systémy
  • Drenčerová zařízení (USA)
  • Pěnové systémy
  • Systémy s jockey čerpadly a čerpadly pro plnění nádrží
  • Odvodňovací systémy

Díky zkušenostem a znalostem odborníků pro požární ochranu má KSB vedoucí postavení na trhu sprinklerových čerpadel v Evropě a je důvěrně obeznámena s normami, směrnicemi a certifikacemi na tomto poli. Víme vše o mezinárodních standardech a certifikacích – ať už jsou to VdS, platné v Německu a mnoha sousedních zemích, americká NFPA20/FM/UL nebo jakákoliv národní pravidla požární ochrany. KSB dodává čerpadla a systémová řešení, vyhovující velkému počtu národních norem a certifikací.

Additional Information

Download

The impressive hotel is located in the commercial centre of the up-andcoming Polish capital. Built in 2003, it now dominates the Warsaw skyline. The multi-award-winning 44-storey architectural masterpiece is one of the city’s tallest buildings. The hotel has several hundret employees who take care of its discerning guests’ every need.

Download736 KB

Petr Pohan

Name

Ing. Petr Pohan

Company

KSB-PUMPY+ARMATURY s.r.o., koncern

|Průmysl, energetika

Address

Klíčova 2300/6

149 00 Praha 4 - Chodov Europe

Route

Phone

workTelefon:
+420 241 090 221
faxFax:
+420 241 080 123
cellMobil:
+420 724 351 925

Description

E-mail: petr.pohan@ksb.com