Speciální procesy obratně zvládnuté s KSB

Obsáhlý sortiment výrobků KSB je sestaven tak, aby obsloužil veškeré možné procesní požadavky, a obsahuje optimální řešení čerpadel a armatur pro speciální procesy. Od biopaliv přes úpravu povrchů a výrobu cukru až po zasněžování – KSB je schopnasplnit každý úkol

Vysoce univerzální výrobky KSB pro speciální procesy

Úpravy povrchů

Systémy úpravy povrchů

KSB má ideální čerpadlo pro aplikace v úpravě povrchů. Osvědčené výrobky od KSB zajišťují bezpečný a spolehlivý provoz v takových procesech, jako jsou odmašťování, oplachování, moření, aktivace nebo fosfátování.

Více to Systémy úpravy povrchů
LSA img

Sterilní procesy

Čerpadla KSB poskytují maximální kvalitu a spolehlivost - z tohoto důvodu jsou vhodné pro použití ve sterilních procesech ve farmaceutickém průmyslu. Široký sortiment vychází nejen vstříc potřebám jednotlivých zákazníků, ale zahrnuje i speciální aplikace.

Více to Sterilní procesy
Čerpadla a armatury KSB na sjezdovkách a horách

Zasněžování

KSB nabízí ekonomická řešení a systémy pro úkoly v rozsahu od odběru vody až po automatické řízení zasněžovacích zařízení. Výhody - individuální konzultace, technicky vyspělé výrobky a spolehlivý servis.

Více to Zasněžování
Požární ochrana

Požární ochrana

Stejně jako je KSB  evropským lídrem v oblasti sprinklerových čerpadel, má 40 let zkušeností, které z něj právem číní specialistu na všechny typy čerpadel, armatury a dalších zařízení používaných ve stacionárních protipožárních systémech. Individuální řešení a kompletní systémy včetně rozvaděčů a dieselagregátů čerpadel jsou k dispozici na vyžádání.

Více to Požární ochrana
LSA

Potravinářský a nápojový průmysl

Hygienické, sterilní, bezpečné: čerpadla a armatury od KSB jsou vybaveny vysoce kvalitními, hygienickými materiály - jsou dobře vybaveny, aby splňovaly přísné hygienické normy potravinářského a nápojového průmyslu.

Více to Potravinářský a nápojový průmysl
KSB Pumpen & Armaturen für Biokraftstoffe

Biopaliva

Čerpadla od KSB jsou ideální pro použití v různých krocích procesů výroby bionafty a bioetanolu, až už jde o transesterifikaci, zpracování metanolu a destilaci, fermentaci nebo o zpracování výpalků.

Více to Biopaliva
Cukr

Výroba cukru

Ať už jde o dopravní úkoly v náročných výrobních procesech cukru, čerpadla a armatury KSB je řeší s přesností a spolehlivostí. Uzavírací klapka ISORIA k a čerpadla typové řady KWP zajistí efektivní a spolehlivé služby při výrobě krystalového cukru.

Výroba cukru to Výroba cukru
Výroba papíru

Výroba papíru a celulózy

KSB nabízí výkonná čerpadla, vyrobená dle specifických požadavků zákazníka pro potřeby v průmyslu papíru a celulózy. Jsou ideální pro použití v celém výrobním procesu: od zpracování surovin až po jejich úpravu..

Více to Výroba papíru a celulózy
Additional Information