Mega CPK – nejlepší normované chemické čerpadlo ve své třídě

Čerpadlo MegaCPK je obzvláště výkonné normované čerpadlo určené pro chemický a petrochemický průmysl a mnoho dalších oblastí použití. Optimalizovaná konstrukce hydraulických komponent stanovuje nové standardy energetické účinnosti. Toto normované čerpadlo nabízí velkou flexibilitu, je vhodné vhodnost pro celou řadu aplikací a lze je snadno přizpůsobit místním podmínkám.
MegaCPK Vorteils Motiv

Tím, že dokáže být tam, kde jsou zákazníci, je společnost KSB schopna přímo reagovat na požadavky zákazníka a obdobně i na aktuální trendy dalším vývojem svých konstrukčních řad. Chemická čerpadla od KSB nastavují opakovaně standardy v chemickém průmyslu. Například čerpadlo MegaCPK již stanovilo řadu standardů:

Energetická účinnost

Opracování oběžného kola pro splnění individuálních požadavků zákazníka a zařízení a vysoce účinné pohony přispívají k optimálnímu využívání energie. Požadovaný pracovní bod tak lze dosáhnout dokonce i s menšími velikostmi. Použití chemického čerpadla se systémem regulace otáček PumpDrive uspoří až 60 % energie. Kromě toho monitorovací jednotka PumpMeter informuje uživatele, jak účinně jeho čerpadlo pracuje.

Rozmanistost variant

Nové normované chemické čerpadlo je založeno na komplexním modulovém konstrukčním systému, který se přizpůsobí jakýmkoliv potřebám zákazníka. Je možno volit hydraulické systémy, typy oběžného kola a tělesa, těsnění hřídele a také mnoho materiálů. Rozšířená výběrová tabulka nabízí i více dodatečných velikostí

Provozní spolehlivost

Čerpadlo má vyšší tuhost, generuje pouze minimální axiální posun a nabízí vynikající hydraulické charakteristické křivky. Jeho nízká hodnota NPSH zajišťuje, že čerpadlo běží klidně a stabilně. Tak MegaCPK dnes a denně zaručuje vysokou provozní spolehlivost.

MegaCPK with SuPremE-motor
MegaCPK with SuPremE®-motor
MegaCPK with SuPremE-motor and PumpDrive
MegaCPK with SuPremE®-motor and PumpDrive
MegaCPK with SuPremE-motor, PumpDrive and PumpMeter
MegaCPK with SuPremE®-motor, PumpDrive and PumpMeter
MegaCPK with SuPremE-motor, PumpDrive and PumpMeter (side view)
MegaCPK with SuPremE®-motor, PumpDrive and PumpMeter (side view)
MegaCPK with SuPremE®-motor, PumpDrive and PumpMeter (top view)
MegaCPK with SuPremE®-motor, PumpDrive and PumpMeter (top view)
Additional Information