Lodní čerpadla a lodní armatury KSB – na palubách po celém světě

KSB nabízí komplexní sortiment čerpadel a armatur pro lodě. Dlouholetá zkušenost a osvědčené výrobky dělají z KSB spolehlivého a kompetentního partnera v průmyslu stavby lodí.

Přístav Rotterdamm Od nákladních lodí přes tankery pro zkapalněný plyn a bagrovací lodě až po osobní lodě –čerpadla a armatury od KSB pro námořnictví jsou s úspěchem používány na celém světě. Rejdařství, doky a průmysl pro stavbu lodí profituje z všestrannosti výrobků KSB.

Přejděte na katalog výrobků

ITUR_img

Lodní čerpadla od KSB-ITUR – špičková kvalita pro průmysl stavby lodí

Společnost KSB ITUR je celosvětově známá jako dodavatel loďařského průmyslu. Tato dceřiná společnost staví na kvalitě a dlouholetých zkušenostech jako výrobce lodních čerpadel.

Více to Lodní čerpadla od KSB-ITUR – špičková kvalita pro průmysl stavby lodí
AMRI_img

Všestranně, spolehlivě a úspěšně kolem světa – uzavírací motýlové klapky AMRI od KSB

Od uzavíracích motýlových klapek AMRI až po membránové ventily SISTO – lodní armatury KSB, společnosti s největším vlivem na trhu, se používají jak pro nákladní a osobní lodě, tak i pro tankery kapalného zemního plynu (LNG).

Více to Uzavírací motýlové klapky AMRI dělají z KSB společnost s vedoucím postavením na trhu lodních armatur
Ponorná bagrovací čerpadla

Bagrovací čerpadla od GIW Industrie, odolná proti opotřebení

Pro použití u plovoucích bagrů vyrábí GIW Industries, pobočka společnosti KSB Group v USA, bagrovací čerpadla vysoce odolná proti opotřebení. Jsou známa pro svou vynikající účinnost a spolehlivost.

Více to Bagrovací čerpadla od GIW Industries, odolná proti opotřebení
Additional Information