Chemie s KSB je správnou volbou

S veškerým naším know-how a s roky zkušeností jsme schopni navrhovat výrobky, které plně vyhovují stále se zpřísňujícím kritériím v oblasti bezpečnosti a stability. Po více než 140 let se v KSB zabýváme inovačním a holistickým myšlením a to se samozřejmostí. To je to, co z nás dělá průkopníky v našem průmyslu. Mezníky v inovacích a dalším vývoji, jako náš bestseller normované chemické čerpadlo MegaCPK a čerpadlo Magnochem s novým magnetickým pohonem, ověřují náš výzkum a cestu orientovanou cestu do budoucnosti pro naše myšlení a konání.

Prvky úspěchu: MegaCPK, Magnochem, Ecochem Non-Seal

Osvědčené konstrukční řady s unikátním know-how od KSB a neporovnatelné zkušenosti v oblasti chemie byly dále vyvíjeny. Plně progresivní technologie se starají o maximální bezpečnost při každé aplikaci. Po bestselleru MegaCPK  rozšiřuje KSB s portfolio o mnohostranně použitelné čerpadlo Magnochem s magnetickou spojkou a otevírá tak nové oblasti použití. Buďte napnuti a objevujte také třetí element – brzy se dozvíte více!

Katalog výrobků

Motýlová klapka Isoria

ISORIA

Bezúdržbová motýlová klapka Isoria s centrickým diskem značky KSB AMRI zajišťuje spolehlivý provoz, uzavření a utěsnění.

Více to ISORIA
MegaCPK Vorteils Motiv

MegaCPK

Čerpadlo MegaCPK je obzvláště výkonné normované čerpadlo určené pro chemický a petrochemický průmysl a mnoho dalších oblastí použití

Více to MegaCPK
KSB-Magnochem image

Magnochem

Společnost KSB dále vyvíjela svá normovaná chemická čerpadla a optimalizovala je pro úkoly a požadavky zákazníků na dnešním trhu. 

Více to Magnochem
Additional Information
Chemiebroschuere_en_original

The chemistry is right with KSB

The safe solution for chemical fluids. And for people and the environment.

The chemistry is right with KSB2 MB