Současný stav průmyslových aplikací s čerpadly a armaturami KSB

Průmyslová čerpadla a průmyslové armatury od KSB jsou určeny pro téměř všechny průmyslové aplikace a práci v nejtěžších podmínkách při současném dosažení nejvyšší úrovně bezpečnosti.  

Inovační technologie pro průmysl a nejvyšší možnou bezpečnost

Ať už jde o čerpadla v normovaném provedení, čerpadla s motorem s obtékaným rotorem, ponorná čerpadla do vrtů, membránové ventily nebo motýlové klapky, pokrývá současná nabídka technicky vyspělých výrobků od KSB téměř všechny potřeby průmyslových procesů. Vysoce výkonné průmyslové armatury od KSB zajišťují účinný, trvanlivý a ekologický provoz.

Výrobky KSB pro průmysl jsou vysoce univerzální a vhodné pro použití v širokém rozsahu možných průmyslových aplikací, od farmaceutického, potravinářského a nápojového průmyslu až po požární ochranu, výrobu umělého sněhu a cukrovarnický průmysl. Kromě toho poskytují výrobky KSB nejvyšší úroveň kvality a výkonu. Průmyslová čerpadla a armatury od KSB odolávají i těm nejdrsnějším provozním podmínkám: extrémní teploty, vysoké tlaky, agresivní nebo korozívní média a média s obsahem pevných látek – výrobky KSB vždy zajišťují hladký provoz. Jsou spolehlivé, bezpečné a s dlouhodobou životností.

Přejděte na katalog výrobků

Eta udržuje svět v pohybu

Eta keeps the world on the move

KSB's Eta pumps keep the world on the move with unrivalled product and service diversity as standard. All pumps from the Eta family offer optimised hydraulic systems in an (almost) infinite number of variants.

Více to Eta keeps the world on the move
Movitec: nová generace osvědčených vysokotlakých čerpadel

Vysokotlaké čerpadlo Movitec

Čerpadlo Movitec je díky množství variant je univerzálně použitelné a nabízí tak optimální řešení pro naše zákazníky v nejrůznějších aplikacích. Díky systematickému vývoji materiálů a také variant připojení a těsnění je čerpadlo Movitec nyní ideálně vhodné pro ještě více oblastí použití.

Více to Vysokotlaké čerpadlo Movitec
MegaCPK Vorteils Motiv

MegaCPK

Čerpadlo MegaCPK je obzvláště výkonné normované čerpadlo určené pro chemický a petrochemický průmysl a mnoho dalších oblastí použití

Více to MegaCPK
KSB-Magnochem image

Magnochem

Společnost KSB dále vyvíjela svá normovaná chemická čerpadla a optimalizovala je pro úkoly a požadavky zákazníků na dnešním trhu. 

Více to Magnochem
Vitachrom

Rozsah použití čerpadel Vita: vysoké výkony pro velmi náročné procesy

Čerpadla Vita od KSB splňují nejpřísnější hygienické požadavky pro sterilní procesy a splňují i kritéria EHEDG.

Více to Rozsah použití čerpadel Vita: vysoké výkony pro velmi náročné procesy
Membránové ventily SISTO-C

Membránové ventily SISTO-C zajišťují bezpečnost

Perfektní ventily pro hygienické a sterilní aplikace ve farmaceutickém průmyslu.

Více to Membránové ventily SISTO-C zajišťují bezpečnost
Additional Information
pumpen pict

Čerpadla a automatizace

Brožura ke stažení

Čerpadla a automatizace 6 MB
Armaturenprogramm_original

Výrobní program armatur

Brožura ke stažení

Výrobní program armatur4 MB