Amarex KRT s vysoce účinnými ponornými motory

Čerpadla konstrukční řady Amarex KRT® jsou se svými vysoce účinnými ponornými motory IE3* inovací na trhu. Úsporné motory od KSB se standardně instalují do čerpacích stanic. Přitom je možné, aby byly agregáty používány jak v prostředí s nebezpečím výbuchu, tak i v nevýbušném prostředí.

Amarex KRT – ponorné čerpadlo s vysoce účinným motorem (IE3*)
Amarex KRT – ponorné čerpadlo s vysoce účinným motorem (IE3*)
Amarex KRT s vedením lanem
Amarex KRT s vedením lanem
Amarex KRT pro mokré a suché instalace
Amarex KRT pro mokré a suché instalace


Díky vlastní vývojové práci KSB se podařilo to, že agregáty jsou mechanicky a elektricky optimálně přizpůsobeny speciálním požadavkům pro čerpání odpadní vody.

Elektrické a magnetické provedení motorů čerpadla Amarex KRT splňuje požadavky třídy účinnosti IE3* až do výkonu pohonu 850 kW.

V kombinaci se širokým spektrem hydraulických systémů pro čerpání odpadní vody může být pro každé použití k dipozici provozně spolehlivé a vysoce účinné čerpadlo.

Efektivní úspora energie

Pro zákazníky KSB plynou jasné výhody: při používání čerpacího agregátu Amarex KRT pro čerpání odpadní vdy může obsluha čerpací stanice značně překračovat plnění požadavků na standardní účinnost běžnou na trhu a uspořit přitom jak energii, tak i náklady.

*NNorma IEC 60034-30 neplatí pro ponorné motory. Účinnost se počítá/stanovuje aplikací metody měření, definované v normě IEC 60034-2. Označení se používá pro ponorné motory, které dosahují úrovně účinnosti, srovnatelné s normovanými motory, vyhovujícími normě IEC 60034-30.

Additional Information