Ekologický a efektivní – KSB je Váš kompetentní partner pro hospodaření s odpadní vodou

Čerpadla, armatury a systémy KSB jsou klíčem   k odpovědnému hospodaření s odpadní vodou. Od čerpání přes čištění až po ekologickou likvidaci odpadní vody – výrobky KSB pracují spolehlivě.

KSB pečuje dík dlouholeté zkušenosti v technice odpadní vody o bezproblémové postupy čerpáním průmyslové, komunální a domovní odpadní vody. Nejvyšší výkon, kvalita a servis jsou při tom u KSB stejně důležité jako uvážlivý vztah k přírodě. To zajišťují osvědčená čerpadla odpadní vody, armatury a systémy pro použití v čistírnách odpadních vod a bioplynových stanicích od KSB.Také při ochraně před vysokou vodou zajišťují čerpadla, armatury a systémy od KSB potřebnou bezpečnost.

Pump_impellers_img

Oběžná kola čerpadel

Optimální účinnost, bezproblémový provoz: Vysoce výkonná oběžná kola od KSB jsou ideální ve všech oblastech čerpání odpadní vody. 

Více to Oběžná kola čerpadel od KSB pro čerpání odpadní vody
Amarex KRT pro mokré a suché instalace

Amarex KRT s vysoce účinnými ponornými motory

Čerpadla konstrukční řady Amarex KRT® jsou se svými vysoce účinnými ponornými motory IE3* inovací na trhu. Úsporné motory od KSB se standardně instalují do čerpacích stanic. Přitom je možné, aby byly agregáty používány jak v prostředí s nebezpečím výbuchu, tak i v nevýbušném prostředí.

Více to Amarex KRT s vysoce účinnými ponornými motory
water_hammer_img

Výpočet tlakového rázu

Výpočet tlakového rázu je ve fázi plánování základním postupem pro pozdější optimální disponibilitu čerpací stanice. KSB vypočítává tlakové rázy přesně a radí zákazníkovi ohledně ochranných opatření.

Více to Výpočet tlakového rázu
Help_selection_software_img

Výběrový software Helps

S výběrovým softwarem Helps dává KSB k dispozici nástroj pro konzultanty, který je speciálně určený pro volbu čerpadel odpadní vody, instalovaných v suché a mokré jímce.

Více to Výběrový software Helps
spare_parts_img

Sady náhradních dílů KSB

KSB nabízí tři optimalizované sady náhradních dílů pro standardní čerpadla KSB na odpadní vody. Náhradní díly KSB jsou k dispozici po celém světě.

Více to Sady náhradních dílů KSB
reha_pic

Renovace čerpacích stanic

Po desetiletí získávané zkušenosti činí z KSB specialistu pro renovaci čerpacích stanic. Od detailního projektu až po jeho realizaci – KSB nabízí podporu ve všech fázích renovace.

Více to Renovace čerpacích stanic
Additional Information
brozura_odpani_voda_original

Ke stažení

Zodpovědný přístup

Ke stažení1 MB