Originální náhradní díly od KSB – zabraňují odstávkám a šetří energii

Všechny originální náhradní díly od KSB jsou na nejnovějším standardu techniky. Pomáhají snižovat spotřebu energie a předcházejí odstávkám.

Výhody originálních náhradních dílů KSB

Vysoce jakostní materiály a nejvyšší kvalita

Spolehlivá nová čerpadla KSB a příslušné náhradní díly, jako oběžná kola čerpadel, se vyrábějí na stejných strojích. To zajišťuje konzistentně vysokou kvalitu všech našich výrobků.

K dispozici po celém světě

KSB dodává zákazníkům kdekoliv na světě všechny požadované náhradní díly. Kromě toho náš kompetentní personál s rozsáhlým know-how poskytuje konzultace i přímo na místě.

Záruka na originální náhradní díly

Pro všechny originální náhradní díly, jako oběžná kola čerpadel, platí záruka KSB. Naše náhradní díly mají nejvyšší kvalitu a budou spolehlivě udržovat zařízení v provozu po dlouhou dobu

24-hodinová dostupnost

Aby se předešlo odstávkám, KSB vyřizuje všechny objednávky rychle a k plné spokojenosti zákazníků. Mnoho náhradních dílů je dokonce distribuováno během 24 hodin od obdržení objednávky.

Kontakt:
tel.:241 090 226,  241 090 207
mobil: 602 530 516, 601 142 894
e-mail: nd@ksb.com

Know-how

KSB poskytuje poradenství ve všech aspektech zásobování náhradními díly a optimalizace cyklů údržby. To umožňuje využívat užitečné modifikace a inovace. Díky kompetencím ve výzkumu a vývoji pracují naše zařízení nejen spolehlivě, ale i na nejvyšší technické úrovni.

Additional Information
ersatz pic

Ke stažení

Nové náhradní díly KSB pro standardní čerpadla

Ke stažení 69 KB