Nová výrobní hala se zkušebním zařízením pro inovační čerpadla pro elektrárny

V nové výrobní hale v německém  Frankenthalu KSB vyrábí hlavně napájecí čerpadla pro superkritické elektrárny. KSB bezpečně   a spolehlivě testuje čerpadla na integrovaném zkušebním zařízení.

Nová výrobní hala se zkušebním zařízením pro inovační čerpadla pro elektrárny

Čerpadla KSB jsou nasazena v moderních, vysoce účinných elektrárnách s výkonem až 800 megawattů, které se v současnosti projektují a staví po celém světě.

Požadavky jsou kladeny zejména na napájecí čerpadla, která jsou schopná zvládat vysoké teploty a tlaky. Nová výrobní hala KSB má dodatečné kapacity pro výrobu takových napájecích čerpadel kotlů.

Zkušební zařízení pro čerpadla pro elektrárny

Naše výrobní hala má zkušební zařízení čerpadel pro energetiku s 20 MW motorem. Zde se mohou testovat napájecí čerpadla při tlacích  až 500 bar a teplotách až 230 °C.

Co se děje v nové výrobní hale s integrovaným zkušebním zařízením?

Nová hala KSB ve výrobním závodě v Německu umožňuje spojit všechny své kompetence a zkušenosti jako základ pro perfektní vzájemně propojené procesy. Patří sem:

  • Svářecí technologie
  • Mechanická výroba
  • Montáž kompletních čerpacích agregátů
  • Testování na zkušebním zařízení
  • Balení a expedice

Nová výrobní hala KSB – silná opora v naší globální výrobní síti

Nová výrobní hala KSB ve Frankenthalu je vyjádřením důvěry výrobnímu závodu v Německu. Nachází se v havním sídle společnosti KSB, která investuje do vysoké motivace a  kvalifikace zaměstnanců, kterým nabízí  jistou budoucnost u jednoho z nejvíce žádaných zaměstnavatelů v regionu.

Additional Information
KSB-new-production-facility_marginalLsTn

Download

The production facility in Frankenthal - investing in the future

Download1 MB