Společnost KSB je globálním hráčem

S obratem z prodeje kolem 2,2 miliard EURO je KSB Group jedním z vedoucích dodavatelů čerpadel, armatur a systémů. Po celém světě KSB zaměstnává více než 16 000 lidí – všichni se snaží poskytovat vynikající servis a nejvyšší kvalitu výrobků

KSB je expertem v oboru čerpadel, armatur a systémů pro technická zařízení budov, průmysl, vodní hospodářství, energetický sektor a těžařský průmysl. Jako globální hráč KSB poskytuje služby a vyrábí kompletní hydraulické systémy pro čerpání vody a odpadní vody ve všech průmyslových odvětvích.

KSB rostla postupně od svého založení v roce 1871. Dnes je skupina přítomna na všech kontinentech s vlastními prodejními a marketingovými společnostmi a servisními provozy.

Navštivte KSB Group na www.ksb.com.

ContentPicture_Research_img

Výzkum

Inovační výrobky a obchodní nápady jsou výsledkem globálního výzkumu a vývoje v KSB Group. Síla KSB spočívá v hydraulickém inženýrství, materiálových technologiích a v automatizaci.

Více to Výzkum
ContentPicture_Purchasing_img

Nákup

KSB nakupuje materiál pro výrobu, výrobní prostředky a  součásti po celém světě pro všechny výrobní závody a prodejní jednotky a přitom úzce spolupracuje s vybranými dodavateli.

Více to Nákup
ContentPicture_History_img

Historie společnosti

Odpovědné vedení společnosti a kontrola mají v KSB prvořadý význam. Z tohoto důvodu jsou principy KSB pro vedení společnosti založeny německém Corporate Governance Code.

Více to Historie společnosti
ContentPicture_Corpor_Governance_img

Vedení společnosti

Odpovědné vedení společnosti a kontrola mají v KSB prvořadý význam. Z tohoto důvodu jsou principy KSB pro vedení společnosti založeny německém Corporate Governance Code.

Více to Vedení společnosti
ContentPicture_Investor-Relations_img

Vztahy s investory

KSB obchoduje jako veřejná společnost od roku 1887 a je vedena na burze cenných papírů od roku 1895. Některé důležité informace o akciích KSB.

Více to Vztahy s investory
ContentPicture_Strategy_img

Strategie, organizace, společenská kultura

KSB má jasné cíle: dosáhnout udržitelný a ziskový růst a být vedoucím dodavatelem čerpadel, armatur a systémů na atraktivních trzích. Strategie KSB a její implementace.

Více to Strategie, organizace, společenská kultura
Additional Information
image not found

The Group Film

Fascinující svět KSB

KSB-the-company-that-keeps-it-moving_marginalLsTn

Stahování

Čerpadla, armatury a systémy od KSB poskytují účinná a spolehlivá řešení při dopravě médií

Stahování2 MB