KSB v České republice

Od r.1990 je KSB v České republice zastoupena KSB-PUMPY + ARMATURY s.r.o., koncern. Čtyřicet vysoce kvalifikovaných pracovníků usiluje o splnění cílů celosvětové KSB Group nabízením vynikajícího servisu a prvotřídního poradenství.  

KSB – PUMPY + ARMATURY s.r.o., koncern se specializuje na prodej a servis čerpadel, armatur a systémů KSB. Snažíme se nabídnout každému zákazníkovi řešení šité na míru a být důvěryhodným regionálním partnerem, kterého lze snadno a rychle dosáhnout. Bez ohledu na úkoly: KSB-PUMPY + ARMATURY s.r.o., koncern přikládá velkou důležitost udržitelnosti a environmentálnímu uvědomění. Kromě toho mnoho certifikátů, které jsme obdrželi, dokazuje naše přísné standardy kvality.

Profile_ch_headerImage

Založení KSB-PUMPY + ARMATURY s.r.o., koncern v České republice

Vynikající servis a prvotřídní poradenství – to je KSB-PUMPY + ARMATURY s.r.o., koncern v České republice. KSB-PUMPY + ARMATURY s.r.o., koncern se specializuje na prodej a servis výrobků

Více to Založení KSB-PUMPY + ARMATURY s.r.o., koncern v České republice
Historie-Dynanic-Channel_headerImage

KSB-PUMPY + ARMATURY s.r.o., koncern historie úspěchu

Od začátků až po nejnovější výrobky: přehled úspěchů a nejdůležitějších událostí KSB-PUMPY + ARMATURY s.r.o., koncern

Více to KSB-PUMPY + ARMATURY s.r.o., koncern historie úspěchu
Management_ch_headerImage

Management KSB-PUMPY + ARMATURY s.r.o., koncern

Management KSB-PUMPY + ARMATURY s.r.o., koncern
Odpovědný management a kontrola mají velký význam v KSB-PUMPY + ARMATURY s.r.o., koncern. Tato filozofie je podporována lidmi, kteří ji uvádějí do praxe ve své každodenní práci.
 

Více to Management KSB-PUMPY + ARMATURY s.r.o., koncern
Companies_and_Brands_ch_headerImage

Obchodní značky a výrobky KSB-PUMPY + ARMATURY s.r.o., koncern

Zastřešující značka KSB zahrnuje mnoho obchodních značek, které představují vysokou kvalitu výrobků a služeb KSB Group. Zde je seznam značek: 

Více to Obchodní značky a výrobky KSB-PUMPY + ARMATURY s.r.o., koncern
Locations_img

Umístění

KSB vyvíjí a produkuje řešení na míru a nabízí prvotřídní servis v celosvětovém měřítku. V České republice, KSB-PUMPY + ARMATURY s.r.o., koncern podporuje své zákazníky jako kompetentní regionální partner.

Více to Umístění
Corporate_Responsibility_ch_headerImage

Společenská sociální odpovědnost KSB

KSB zastává aktivní angažovanost v sociální odpovědnosti společnosti. Ve všech našich obchodních aktivitách jsme vedeni principy udržitelnosti a poctivosti ve způsobech, jakými zacházíme s lidmi a životním prostředím.

Více to Společenská sociální odpovědnost KSB
ISO-OHSAS-certificate-picture

Nejvyšší standardy kvality – národní a mezinárodní certifikáty

KSB vždy pracuje v souladu s nejnovějšími normami ve všech oblastech po celém světě. KSB-PUMPY + ARMATURY s.r.o., koncern klade také největší důraz na vysokou kvalitu. Ta je prokázána četnými certifikáty. 


Více to Nejvyšší standardy kvality – národní a mezinárodní certifikáty
ContentPicture_Group_img

KSB – založení globální společnosti

S obratem z prodeje kolem 2,2 miliard EURO je KSB Group is jedním z vedoucích dodavatelů čerpadel, armatur a systémů. Po celém světě KSB zaměstnává více než 16.000 lidí – všichni se snaží poskytovat vynikající servis a nejvyšší kvalitu výrobků.

Více to KSB – založení globální společnosti
Additional Information
image not found

The Group Film

Fascinující svět KSB