Vysoce účinné pohony

Technika od KSB: energeticky úsporná a spolehlivá

Naše vysoce účinné motory rozhodujícím způsobem přispívají k provozu čerpacích systémů s vysokou účinností. Všechny motory od KSB splňují aktuální předpisy EU podle třídy energetické účinnosti IE2. Kromě toho nabízíme již dnes asynchronní motory IE3 a rovněž spolehlivé ponorné motory pro čerpadla instalovaná v mokré jímce, které dosahují stejné účinnosti.

Nově jsou v programu naše motory KSB SuPremE®. Tyto synchronní reluktanční motory jsou tak účinné, že již dnes splňují požadavky na účinnost, které jsou závazné od roku 2017. Ušetříte tak až 70 procent nákladů na energii.

Ralf Kurrich, vedoucí oddělení Výzkum & vývoj ponorných motorů
SuPremE Teaser_thumbnail

KSB SuPremE® – energetická dieta pro Vaše zařízení

Úspora energie s nejúčinnějším nemagnetickým pohonem čerpadel na světě

S pohonem KSB SuPremE® ušetříte až 70 procent nákladů na energii. Generace nových motorů je díky zřeknutí se magnetických materiálů stálá a šetrná k životnímu prostředí.

Více o KSB SuPremE®

Úspora energie s ponornými motory IE3

Účinná práce s ponornými motory konstrukční řady Amarex KRT®

Inovovaná konstrukční řada Amarex KRT®, vyvinutá v KSB, disponuje motory klasifikace IE2/3 v rozsahu výkonů od 4 do 155 kilowattů. Robustní a provozně spolehlivé motory nové konstrukční řady značně převyšují obvyklé účinnosti dostupné na trhu a efektivně šetří energii.

Více o ponorných motorech

Ponornými motory konstrukční řady Amarex KRT®