Content

Claim
Menu

The right pump selection software for every application

Providing you a step-by-step approach to find the optimal solution for your projects

Our stated aim is to find the ideal technical solution for long-term cost savings. KSB offers three professional consultant software programs for configuring pumps and valves. The KSB EasySelect software for consultants is ideal for all general applications. KSBase Consult Building, on the other hand, was developed specifically for building services consultants. If you are looking to select a pump to be used in waste water management, the Helps software offers the perfect solution for you.

Auslegung Jürgen Schraff_thumbnail

Software KSB: EasySelect®

Snadný výběr čerpadel a aramatur

Čerpadla a armatury si můžete kompletně a zcela snadno dimenzovat sami.

Po analýze systému Vás podpoříme také ve fázi dimenzování a budeme kdykoliv po Vašem boku jako strategický partner. Máte kdykoliv přístup k našemu osvědčenému a také inovačnímu programu dimenzování, k softwaru čerpadel od KSB.

KSB EasySelect® je jediný program na trhu, který umožňuje dimenzování čerpadel i armatur – rychle a jednoduše, přehledně a přátelsky pro uživatele. 

Krok za krokem Vás tento software povede programem výrobků KSB a pro všechny požadavky nalezne vhodný výrobek. Tak získáte rychlé a individuální řešení pro čerpadla a armatury nebo také kompletní moduly s pohonem a odpovídajícím řešení automatizace.

Výběr je na Vás. K tomu jsou vám samozřejmě k dispozici naši poradci KSB na telefonu nebo e-mailu.