Content

Claim
Menu

Analýza systému

Identifikace budoucího potenciálu úspor

Opatření v oblasti energetické účinnosti se vyplatí u mnoha detailů. Analýza celého systému je základem pro všechna další rozhodnutí. Zjištění zátěžového profilu čerpadla poukazuje na možné potenciály úspor. Budoucí požadavky je nutno zohlednit jak při projektování nových  i  stávajících zařízení.

Aby bylo možno stanovit současná a budoucí opatření energetické účinnosti, jsou zapotřebí dlouholeté zkušenosti a odpovídající odborné znalosti. Díky našim kvalifikovaným poradcům KSB máte tuto kompetentnost k dispozici. KSB Vám nabízí nejen špičkové výrobky, ale také efektivní servisní služby.

Analysing the system_thumbnail
Front view of a data logger

SES System Efficiency Services

Úspora energie a nákladů již s malými úpravami

U osvědčených servisních výkonů se provádí systémová analýza, která vyhodnotí stav zatížení v aktuálním provozu čerpadla. Zjištěné potenciály úspor ukazují, jaká opatření je třeba provést, aby čerpadla pracovala úsporněji a účinněji.

Více informací o SES System Efficiency Services

PumpMeter

Získejte jasnou představu o účinnosti vašich čerpadel

Pracuje vaše čerpadlo efektivně a úsporně? Inovovaný PumpMeter zjistí aktuální provozní bod a změří veškeré důležité měřené veličiny. Ikona energetické účinnosti (EFF) poskytuje nepřetržité informace potenciálu energetických úspor.

Více informací o PumpMeter

Etanorm with PumpMeter