Content

Claim
Menu

"Nerozlučný - Etanorm zpříjemňuje můj život již od snídaně"

Deník Eta

Výroba cukru s čerpadlem Etanorm

Jeden z největších výrobců cukru na světě používá Etanorm jako důležitou součást své výroby. Společnost zpracovává cukrovou řepu, zatímco v jiných částech světa se cukr získává pomocí čerpadel z cukrové třtiny nebo škrobu. Etanorm se pro tyto účely používá proto, že zajišťuje vysokou provozní spolehlivost. Ta je při výroběi cukru maximálně důležitá. Pro ekonomický provoz při této aplikaci je důležité, aby čerpadla běžela obzvláště plynule a měla co možná nejdelší provozní životnost.

Proč Etanorm?

Provozní spolehlivosti čerpadla Etanorm je dosžena mimo jiné dobrými hodnotami NPSH, ochranou těsnicích prvků zapouzdřením a většími velikostmi závitů (od M10/M12 až do M12/M16). Ochranné pouzdro hřídele navíc chrání hřídel před opotřebením a kónická ucpávková komora zabraňuje interní cirkulaci a zlepšuje větrání i proplachování. Zapouzdřené těsnění zajišťuje provozní spolehlivost a to i za proměnlivých provozních podmínek. Kromě toho Etanorm boduje svým malým opotřebením, nízkou hladinou vibrací a plynulým chodem díky dobrému sacímu výkonu a provozem prakticky bez kavitace napříč celým širokým provozním rozsahem.

> Více informacíEtanorm

Účinné, flexibilní, snadno servisovatelné

Čerpadlo nabízí ještě víc než jen vysoká provozní spolehlivost. Je energeticky úsporné, k dispozici v různých variantách a jeho údržba je snadná. To je důvod, proč se optimálně hodí nejen pro výrobu cukru, ale i doma při mnoha různých aplikacích: od výroby piva, klimatizaci až po aplikace s vodou, dřevem a zpracování kůže

Účinné – bez zbytečné ztráty energie

Optimalizovaný a experimentálně ověřený hydraulický systém Etanorm s vysokou účinností přispívá k optimální energetické účinnost: šetří až 7000 kW / h energie za rok. S motorem KSB SuPremE®, dosahuje již dnes úrovně účinnosti IE4 *. Kromě toho je průměr oběžného kola standardně stočen na provozní bod. Toho je dosaženo snížením vnějšího průměru oběžného kola na takovou úroveň, že se provozní údaje čerpadla přesně shodují s požadavky zákazníka. Čerpadlo pracuje na nejlepším bodu účinnosti a to také přispívá k hladkému chodu čerpadla a prodlužuje se tak i jeho životnost.


Flexibilní - správné čerpadlo pro každý požadavek

Díky svému širokému spektru variant je Etanorm vhodný pro použití při nejrůznějších aplikacích. Velké množství dostupných materiálů umožňuje jeho optimální přizpůsobení čerpanému médiu a disponuje širokým rozsahem velikostí i pro menší průtoky než je standard.

> Materiály ke stažení
Snadný servis

Zjednodušená montáž a demontáž díky zvětšenému ucpávkovému prostoru a odtlačovacím šroubům mezi tělesem čerpadla a ložiskovým kozlíkem. Není náhodou, že Etanorm je světově nejprodávanější standardním vodním čerpadlem. 

> Více o čerpadlech Eta najde na KSB-Website

Etanorm: uvedené chrakteristiky zaručují vynikající účinnost

Etanorm 200-150-315


Velikost: Etanorm, 200-150-315

Jmenovité otáčky: 1450 1/min

 Ø oběžného kola: 334 mm

Etanorm 200-150-315


Velikost: Etanorm, 200-150-315

Jmenovité otáčky: 1450 1/min

Ø oběžného kola: 334 mm

Etanorm 200-150-315


Velikost: Etanorm, 200-150-315

Otáčky: 1450 1/min

Pohon: -Ø: 334 mm

Etanorm

Chytrá kombinace úspor

Kombinace inteligentního snímače tlaku  PumpMeter se systémem regulace otáček  PumpDrive sumožňuje samostatný optimalizovaný provoz  a maximální úspory energie. Splňuje požadavky 547/2012 / ES na energeticky efektivní provoz vodních čerpadel v Evropě s minimálním indexem účinnosti MEI ≥ 0,4.

Zeptejte se na Etanorm právě teď

Přečtěte si oi výhodách čerpadla Etanorm pro každou aplikaci

Zásady ochrany dat KSB 

Prosím, kontaktujte nás!

Máte-li další dotazy nebo požadujete více informací o čerpadle Eta, můžete nás také snadno kontaktovat vyplněním formuláře na pravé straně. Naši obchodní zástupci Vás budou kontaktovat co nejdříve.

Newsletter KSB

Buďte první, kdo bude pravidelně dostávát nejnovější zprávy a aktuální informace o KSB a našich klíčových výrobcích. Zaregistrujte se: je to rychlé, snadné a zdarma.

Více