Content

Claim
Menu

"Nerozlučitelní - čistá voda je průzračná jako úspěch ze spojení Eta a já"

Deník: Eta a já odpoledne

Čerpadla Etabloc v Bay Hotel & Resort v Monte Carlo

Monte Carlo Bay Hotel & Resort je jeden z nejlepších hotelů na světě. Pro udržení laguny bazénu v čistotě musí být přes filtrační systém přečerpáno 23000 m3 vody pro zajištění dokonale čistého požitku z koupele. Technologie čerpadel od KSB byla pro Monte Carlo Bay Hotel & Resort jasnou volbou. Klíčovými faktory při rozhodování byla nekompromisní kvalita výrobků KSB a all-in systémové řešení s celkem 31 čerpadly Etabloc, která zde hrají hlavní roli.

Integrované řešení - KSB vyčistí filtraci

Filtrace s KSB

Tam, kde se počítá každý centimetr, je Etabloc králem

Čerpadlo a motor jsou spojeny v jeden kompaktní celek a konstrukce je mimořádně prostorově úsporná. Při použití ve filtračním systém je Etabloc velmi zajímavý s ohledem na obsluhu a údržbu. Celá konstrukce je zaměřena tak, aby montáž, demontáž a údržba byla co nejsnadnější a nejrychlejší. Dále nabízíme maximální dostupnost náhradních dílů, snižujeme náklady a zjednodušujeme objednávání. Sady náhradních dílů lze samozřejmě také zakoupit.

Proč Etabloc?

  • Etabloc nemá samostatnou spojku, takže odpadá potřeba vyrovnání
  • Všechny konstrukční velikosti jsou vybaveny odtlačovacími šrouby, čímž se usnadňuje demontáž víka tělesa
  • Zvětšená ucpávková komora v kónickém víku tělesa umožňuje lepší přístup a více prostoru pro instalaci/demontáž a údržbu
  • Kromě toho se snížil počet náhradních dílů a hlavní komponenty jsou standardizované. Těsnicí kruhy tělesa jsou snadno vyměnitelné a snižují opotřebení oběžného kola, tělesa a víka tělesa. To pro Vás znamená snížení nákladů na údržbu.
Proč Etabloc ?

Originální náhradní díly od KSB

Kompletní sady náhradních dílů jsou k dispozici pro řadu čerpadel Eta. Pomocí tohoto balíčku služeb, který zahrnuje například těsnění, ložiska a oběžná kola, můžete ušetřit až 30% z cen za jednotlivé části. Další výhodou je krátká dodací lhůta.

Originální náhradní díly od KSB
Vše z jednoho zdroje

Vše z jedné ruky: KSB - Váš partner pro čerpadla, armatury a servis

Ideální doplněk pro servis a údržbu - čerpadlo Etabloc: profesionální služby od KSB pro každou fázi životního cyklu Vašeho zařízení. Od instalace a uvedení do provozu až po servisní prohlídky, údržbu a opravy buď na místě nebo v jednom z více než 170 servisních center po celém světě: jsme spolehlivým servisním partnerem pro všechna rotačního zařízení, více než 3000 odborníků je Vám na blízku po celý den.

Servisní rady od našich odborníků

Získáte bezplatné rady a informace na zajištění optimálního servisu a údržby od našich odborníků.

Newsletter KSB

Buďte první, kdo bude pravidelně dostávát nejnovější zprávy a aktuální informace o KSB a našich klíčových výrobcích. Zaregistrujte se: je to rychlé, snadné a zdarma.

Více