Content

Claim
Menu

"Nerozluční – není lepšího místa než domov s čerpadly Eta"

Eta a já doma

Kronospan používá Eta SYT na výrobu parketových podlah

Společnost Kronospan Schweiz AG je jedním z vedoucích výrobců materiálů na bázi dřeva a určuje standardy pro ekologickou výrobu. Společnost vyrábí dřevěné podlahy a má továrny po celé Evropě. V jejím výrobním závodě v Menznau používá společnost již po desetiletí čerpadla teplonosného oleje od KSB. Ve 35 topných a regulačních okruzích používaných ve výrobním systému je v provozu více než 40 čerpadel teplonosného oleje od KSB včetně čerpadel nové generace z konstrukční řady Etanorm SYT, která nabízí nejvyšší úroveň provozní spolehlivosti. Tato čerpadla od KSB spolehlivě čerpají teplonosný olej do lisů v MDF ve výrobní hale dřevotřískových desek.

Výrobní řada KSB pro přenos tepla: perfektní výrobky pro všechny aplikace

Přenos tepla s KSB

Proč Eta SYT ?

Rozhodnutí používat čerpadla teplonosného oleje Etanorm SYT nové generace bylo založeno na technických výhodách výrobku a na vysokém stupni provozní spolehlivosti, což bylo hlavním kritériem.

  • Ještě více robustní a odolné proti kororzi díky inovační konstrukci
  • Ještě více snížený přenos tepla do ložiskového kozlíku
  • Zcela zapouzdřená těsnění minimalizují opotřebení
  • Pro vyšší tlaky je k dispozici dvojitá mechanická ucpávka a quenchový systém
  • Maximální robustnost díky velikosti závitů podle ISO 5199
  • Víko tělesa vyztužené žebry v oblasti tepelné bariéry
  • Spolehlivé odstranění netěsností
  • Zvýšená disponibilita a menší nároky na údržbu 
Proč Eta SYT

Patentované řešení: vysoce účinný ventil Venjet®

Zajištění provozní spolehlivosti je prioritou v aplikacích teplonosných olejů. To také zahrnuje bezpečnostní odvzdušňování čerpadel. KSB vyvinula speciální patentované řešení, které rychle a kompletně odvede všechny plyny obsažené v kapalině. Plyny se shromažďují v oddělené komoře a jsou kontrolovaně uvolňovány šroubovou zátkou. Navíc je komora mechanické ucpávky kompletně naplněna kapalinou, která zabraňuje přehřátí a poškození těsnění hřídele. 

Váš kontakt KSB

Děkujeme Vám za Váš zájem. Máte-li jakékoli dotazy týkající se Eta SYT od KSB, kontaktujte nás kdykoliv pomocí našeho kontaktního formuláře. Naši obchodní zástupci Vám ochotně pomohou.

Newsletter KSB

Buďte první, kdo bude pravidelně dostávát nejnovější zprávy a aktuální informace o KSB a našich klíčových výrobcích. Zaregistrujte se: je to rychlé, snadné a zdarma.

Více