Content

Claim
Menu

Eta a já – prostě nerozlučný pár!

Eta je součástí našeho každodenního života, aniž bychom si to uvědomovali. Pijeme kávu s cukrem, trávíme čas v klimatizované místnosti nebo relaxujeme v bazénu, Eta je s námi všude. Složité procesy jsou často za každodenními věcmi.
Čerpadla rodiny Eta pomáhají všude a my to bereme jako samozřejmost. Přečtěte si o jednom dni v životě s ETA a objevte mnoho věcí, které pro nás vykonává tato rodina čerpadel KSB a proč je pro nás Eta nepostradatelná.

Eta ráno
Hodiny

Napadlo Vás někdy, že Etanorm hraje roli při Vaší ranní kávě?

Produkce cukru je jen jednou z celé řady různých aplikacích, ve kterých Etanorm pracuje na celém světě. Zjistěte, jak toto čerpadlo pomáhá osladit náš každodenní život a objevte výhody, které dělají z čerpadla Eta světově nejprodávanější standardizované vodní čerpadlo.

Eta na cestách

Napadlo Vás někdy, že Etaline je váš tichý společník na cestách?

S kapacitou okolo 50 milionů cestujících ročně, je letiště v Mnichově jedním z největších letišť v Evropě. Různé typy a velikosti Etaline poskytují energeticky účinné a spolehlivé služby v letištních budovách, vzdálených okruzích a při zásobování energetických zařízeních. Podívejte se, jak Etaline vytváří příjemnou atmosféru v místech každodenního života.

Hodiny
Eta odpoledne
Hodiny

Pomysleli jste si někdy, že čistá voda je průzračná díky čerpadlu Etabloc?

Monte Carlo Bay Hotel & Resort je jeden z nejlepších hotelů na světě. Pro udržení čisté laguny bazénu musí být přes filtrační systém přečerpáno 23000 m3 vody pro zajištění dokonale čistého požitku z koupele. Technologie čerpadel od KSB byla pro Monte Carlo Bay Hotel & Resort jasnou volbou.  Klíčovými faktory při rozhodování byla nekompromisní kvalita výrobků KSB a all-in systémové řešení  s celkem 31 čerpadly Etabloc, která zde hrají hlavní roli.

Eta doma

Napadlo Vás někdy, že není žádné lepší místo jako je domov s Eta SYT?

Kronospan Schweiz AG je jedním z předních výrobců materiálů na bázi dřeva a stanovuje průmyslové standardy pro ekologicky šetrnou výrobu. Čerpadla nové generace Etanorm SYT rozsah nabízejí nejvyšší úroveň provozní spolehlivosti ve výrobním systému. Podívejte se, jak je Eta SYT používá při výrobě parketových podlah. 

Hodiny
Nová položka

Čerpadlo rodiny Eta udržují svět v pohybu

Čerpadla Eta od KSB udržujít svět v pohybu s bezkonkurenční nabídkou výrobků a služeb jako standard. Přečtěte si více o čerpadlech Eta na internetových stránkách KSB.

Prosím, kontaktujte nás!

Máte-li další dotazy nebo požadujete více informací o čerpadle Eta, můžete nás také snadno kontaktovat vyplněním formuláře na pravé straně. Naši obchodní zástupci Vás budou kontaktovat co nejdříve.

Newsletter KSB

Buďte první, kdo bude pravidelně dostávát nejnovější zprávy a aktuální informace o KSB a našich klíčových výrobcích. Zaregistrujte se: je to rychlé, snadné a zdarma.

Více