Calio. Bir pompadan isteyebileceğiniz herşey

Calio sirkülatörlerin avantajlarına genel bir bakış

Bina Tekniği için tasarlanan yeni yıldızımızla tanışın. Yıllardır süregelen tecrübesiyle, dünya çapındaki büyük projelerde, gelişmekte olan özellikleriyle Calio.

Yeni nesil sirkülatörlerimiz yenilikçi teknoloji ve yoğun araştırmayı kapsamlı bir know-how’da en iyi şekilde birleştirir. Bu KSB’den Calio’dur.

Maksimum enerji verimliliği
Yenilikçi, enerji tasarruflu sirkülatörler, yüksek verimli motor ve optimize edilmiş hidrolik sistemleri ile 2015 ErP’den daha fazlasına hazırdır.

Kullanım kolaylığı
Bas & çevir butonu ile çabuk kurulum ve kolay devreye alma sağlanır.

Geniş ürün çeşitliliği   
KSB birçok uygulama için birbirine yakın pompa boyutlarına yönelik geniş bir yelpaze sunmaktadır.

Evrensel kullanım  
Yüksek verimli sirkülatör pompa; ısıtma, havalandırma ve klima uygulamaları gibi birçok farklı talebe uygundur.

En üst güvenilirlik      
KSB ürünleri, Calio sirkülatörünüzün devam eden güvenilirliğini sağlamak için yüksek kalite ve tam bir servis sağlamaktadır.

Yeni Calio.

Uzun Çalışma Ömrü: Bir pompadan isteyebileceğiniz herşey

Yüksek verimli sirkülasyon pompası Calio, kalite ve yenilik için bir numaralı seçimdir. Yeni ‘Eco-Mod’ özelliği sayesinde maksimum enerji tasarrufu ve sirkülasyon ömrü sağlar.

Die neue Calio_thumbnail
Die neue Calio S_thumbnail

Yeni Calio S.

Seçenek: Bir pompadan isteyebileceğiniz herşey

Biraz daha az güce mi ihtiyacınız var? Cevap, özel olarak tasarlanmış Calio S sirkülatör pompadır.

Sürekli değişken basınç kontrolü, pompanın gücünü,  gereksinim veya ihtiyaçlarınız doğrultusunda, verimli bir şekilde ayarlar. Calio S yıllar boyu sessiz, enerji verimli ve güvenilir bir şekilde çalışır.

KSB Calio image

Maksimum Enerji Verimliliği

Frekans kontrolü sayesinde sisteminizin işletim maliyetlerinde önemli bir düşüş sağlar. Yüksek verimli sirkülatörlerimiz, 2015 yasal düzenlemelerine de şimdiden hazırdır.

Fluid Future®’la Enerji Tasarrufu

Enerji verimliliği konseptimiz tüm hidrolik sistemi geliştirir ve enerji tasarruf potansiyelini en üst düzeye çıkarır. Yeni nesil sirkülatör Calio’nun bastığı akışkan daha önce olduğundan çok daha efektif ve güvenilirdir.

ErP EcoDesign Yönetmeliği

Dünyada kullanılan elektriğin azaltılması için, ErP yönetmelikleriyle ‘enerjiyle çalışan ürünler’ de  kanuni minimum verim limitleri oranında düzenlenmiştir. Calio sirkülatörleri, 2015 yılında yürürlüğe girecek bu talepleri şimdiden karşılayabilmektedir. Bu, genel ErP hedeflerine ulaşma yolunda KSB’nin attığı önemli bir adımdır (%20 daha az sera gazı, %20 daha fazla yenilenebilir enerji ve %20 daha az enerji tüketimi).

Optimize edilmiş hidrolik sistemleri ve entegre hız kontrolüyle KSB’nin yeni, yüksek verimli pompaları sisteminizin işletme maliyetlerinde düşüş sağlayacaktır. Yüksek verimli sirkülatörlerin enerji verimlilikleri 2015 yılında ortaya çıkabilecek yasal talepleri karşılayabilecek düzeydedir

FluidFuture® Hakkında Detaylı Bilgi

ErP Hakkında Detaylı Bilgi

Kullanım kolaylığı

Biz, Calio sirkülatör pompayı geliştirirken öncelikle kalite ve kolay kullanım üzerinde yoğunlaştık. Bu kompakt boyutlar ve standart bağlantılar, sirkülatör pompa kurulumunun ekstra hızlı ve doğru olmasını sağlar. Calio kontrol paneli sizlerin kolay kullanımınız için kullanıcı dostu olarak tasarlanmıştır. Otomatik hız kontrolü, çalışma modunu, ihtiyaca göre ayarlar. İsterseniz el ile de ayarlayabilirsiniz.

Einfaches Handling_thumbnail

Geniş ürün yelpazesi, geniş kullanım alanı

Bina Tekniği ürünleri , büyük ihtiyaçlar yelpazesi içerir. Bu yüzden biz, boyutlar ve derecelerin geniş bir seçimi için Calio yüksek verimli sirkülatörleri geliştirdik. Ve bütün tecrübemizi kullanarak, uygulamalar arasında her bir talebi karşılayabilecek sirkülatörleri seçtik.      Evler veya yüksek katlı ofisler için, ısıtma-soğutma, klima ve havalandırma ihtiyaçları. Ortam ne olursa olsun; Calio size konfor sağlar..

Otto-Hahn dilbilgisi okulu, Karlsruhe        

Bu okul binasının enerji verimli soğutma sistemleri yapılırken KSB’nin yüksek verimli pompaları ve sıcaklık kontrol sistemleri kullanılmıştır.

            
Frankfurt Fuar Merkezi 11.Salon     

KSB, 130’dan fazla değişken hızlı sirkülasyon pompasıyla 2009’dan bu yana Frankfurt’ta bulunan 24,000 metrekarelik fuar merkezinin hoş bir iklimde olmasını sağlamaktadır.

Burj Khalifa, Dubai

Dünyanın en yüksek kulesinde insanları serin tuttuğumuzdan emin olmak: Dubai’de, KSB pompaları her bir saatte 10,000 ton soğutma suyunun sirkülasyonunu yapmaktadır.

Universelle Einsatzbereiche_thumbnail

KSB'e Ulaşın

Calio pompa hakkında başka sorularınız varsa veya pompa hakkında daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız, sağdaki formu doldurarak bizimle kolayca irtibat kurabilirsiniz.