Content

Claim
Menu

Calio: malé, ale přesto vysoce účiné

Přednosti teplovodního oběhového čerpadla Calio

Seznamte se s naší novinkou v sortimentu pro TZB. Znalosti, které byly uplatněny ve vývoji čerpadla Calio, pocházejí z mnohaletých zkušeností velkých projektů po celém světě. Naše nová generace oběhových čerpadel kombinuje to nejlepší z obsáhlého know-how, intenzivního výzkumu a inovačních technologií. To je Calio od KSB.

Maximální energetická účinnost

Oběhové čerpadlo Calio s plynulou regulací otáček.Výrobek splňuje již dnes požadavky Evropské Unie na úsporná oběhová čerpadla, která začnou platit od roku 2015.

Snadné použití
Oběhové čerpadlo se rychle instaluje a snadno uvádí do provozu s volbou press&turn.

Velká diverzifikace výrobků
KSB nabízí široký sortiment velikostí čerpadel do omezených prostorů pro mnoho aplikací oběhového čerpadla Calio.

Univerzální použití
Vysoce účinné oběhové čerpadlo je vhodné pro aplikace ve vytápění, ventilaci a klimatizaci podle nejrůznějších požadavků.

Maximální spolehlivost
Společnost KSB nabízí špičkovou kvalitu a poskytuje kompletní servis pro zajištění vysoké spolehlivosti našich oběhových čerpadel Calio a samozřejmě i ostatních výrobků KSB.Čerpadla této řady jsou vyráběna v našem výrobním závodě ve Švýcarsku a poskytujeme na ně prodlouženou záruku 4 roky.

 

Nové Calio

Malé, ale přesto s dlouhou zárukou

Vysoce účinné oběhové čerpadlo Calio je jedničkou  při volbě kvality a technických inovací. Jeho nová funkce “Eco Mode” zajišťuje maximální úsporu energie a dlouhou provozní životnost oběhového čerpadla.

Die neue Calio_thumbnail
Die neue Calio S_thumbnail

Nové Calio S

Malé, ale přesto vysoce kvalitní.Potřebujete poněkud menší výkon? Speciálně konstruované oběhové čerpadlo Calio S zná odpověď.

Kontinuální regulace tlaku přizpůsobuje výkon energeticky úsporného oběhového čerpadla in line potřebám. Calio S má tichý  provoz, je energeticky účinné a spolehlivé po dlouhé roky.

 

KSB Calio image

Maximální energetická účinnost

Energeticky efektivní koncepce zlepšuje celé hydraulické systémy a maximalizuje jejich úsporný potenciál. Vysoce efektivní oběhové čerpadlo již dnes splňuje požadavky r. 2015 - naše energeticky efektivní koncepce úspory energie s FluidFuture.

Úspora energie s FluidFuture®


Naše energeticky efektivní koncepce zlepšuje celé hydraulické systémy a maximalizuje jejich úsporný potenciál. Oběhové čerpadlo Calio s FluidFuture® tvoří novou generaci oběhových čerpadel, která dopravují média efektivněji a spolehlivěji než kdykoliv předtím.


Směrnice ErP Ecodesign


Pro snížení spotřeby elektrické energie ve světě stanovují směrnice ErP závazné minimální limity účinnosti pro “Energy-related Products” .Oběhové čerpadlo Calio je tak účinné, že již dnes splňuje požadavky r. 2015. To je velký krok KSB kupředu k dosažení veškerých cílů ErP (o 20 % méně skleníkových plynů, o 20 % více obnovitelných energií a o 20 % méně spotřeby energie).

Více o FluidFuture®

Více o ErP

Snadné použití

Když jsme vyvíjeli oběhové čerpadlo Calio, soustředili jsme se na špičkovou kvalitu a snadné použití. Kompaktní rozměry a standardní připojení oběhového čerpadla umožňují velmi rychlou a hladkou instalaci. Ovládací panel čerpadla Calio je intuitivní a snadno se používá.

Automatická regulace otáček přizpůsobuje provozní režim aktuálním potřebám. Pokud chcete, můžete zadávat požadované hodnoty také manuálně.

Einfaches Handling_thumbnail

Široký sortiment výrobků, univerzální použití

Výrobky pro TZB pokrývají velký rozsah potřeb. Proto nabízíme vysoce účinné oběhové čerpadlo Calio s možností velkého výběru konstrukčních velikostí a výkonů. A díky našim celkovým zkušenostem napříč různými aplikacemi jsme naše oběhové čerpadlo přesně přizpůsobili individuálním požadavkům. Pro vytápění nebo chlazení, klimatizování nebo větrání, soukromé domy nebo výškové kancelářské budovy. Ať už je zadání jakékoliv: Calio Vám zajistí pohodlí.

Gymnázium Otto-Hahna, Karlsruhe
Pro zajištění energetické efektivity klimatizace této školní budovy: vysoce účinná čerpadla od KSB a systém regulace teploty.

Hala 11 na veletržním výstavišti ve Frankfurtu
KSB zajišťuje od roku 2009 příjemné klima pro 24.000 metrů čtverečních v hale 11 na výstavišti ve Frankfurtu — více než 130 čerpadly s regulací otáček.

Burj Khalifa, Dubai
Pro zajištění příjemného prostředí pro lidí v nejvyšší věži na světě, v Dubai: Čerpadla KSB cirkulují 10.000 tun chladicí vody za hodinu.

Universelle Einsatzbereiche_thumbnail

Udělejte to osobně – Váš kontakt KSB

Pokud byste měli další dotazy nebo potřebovali více informací o čerpadle Calio, můžete nás také snadno kontaktovat vyplněním formuláře na pravé straně. Naši odborníci se s Vámi promptně spojí.

KSB Newsletter

Pravidelné zasílání zpráv o KSB a našich klíčových produktech. Objednejte si právě teď: snadno a rychle.