Content

Claim
Menu

Orientace na naše zákazníky: přesně podle jejich přání

Vysoce výkonná technika a inovační výrobky nepřicházejí z čista jasna. Základem úspěchu jsou zaměstnanci KSB, kteří s předstihem přivádějí do praxe výsledky výzkum a vývoj v průmyslové oblasti. Jejich cílem je: konstrukce čerpadel, armatur a související systémů s dlouhou životností a  úsporami energie.

Od nápadu k výrobku 

Jsou to nápady, které vytvářejí ty nejkvalitnější výrobky. O jejich vývoj se starají naši inženýři pro hydrauliku, automatizaci a materiálovou techniku. V základní technické práci spolupracují s mezinárodními vysokými školami a výzkumnými ústavy.

Vyšší energetická účinnost, nižší provozní náklady  

Použitím moderních softwarových simulačních procesů zlepšujeme postupy proudění v čerpadlech a armaturách. Tak je zajištěna vysoká energetická účinnost, která pomáhá naším zákazníkům snižovat provozní náklady.

V oblasti automatizace pracujeme nepřetržitě na minimalizací nákladů na životní cyklus našich výrobků a na zvýšení jejich disponibility. Za tím účelem jsme mimo jiné vyvinuli PumpMeter, pořizující a analyzující zátěžové profily.

Vhodný materiál pro různá čerpaná média 

Povaha různých čerpaných médií předpokládá fundované znalosti materiálů. Ve vlastních laboratořích vyvíjí naši experti nové materiály, které jsou odolné zejména proti abrazi a korozi. Naši specialisté k tomu využívají nejmodernější chemickou analytiku a rovněž metalografické a mechanické výzkumné postupy.

Experti se již dnes zabývají výzkumem zítřejšího trhu 

Ve třech hlavních oblastech našeho výzkumu v průmyslu sledujeme aktuální požadavky trhu, analyzujeme trendy a přizpůsobujeme technologie. V projektech Start-up vyvíjíme obchodní modely, vhodné pro budoucnost. Příkladem je naše středisko SALINO® Pressure Center, jehož inovační konstrukce otevírají nové perspektivy pro ekonomické získávání pitné vody z moře.

Hydraulic unit of the SALINO® Pressure Center