Content

Claim
Menu

Čerpadla a armatury pro univerzální použití

Výrobní program, který Vás přesvědčí

Vysoká kvalita a univerzálnost našich čerpadel a armatur jsou celosvětovým vzorem kvality.

Služby přizpůsobené na míru: od inženýringu až po systém-účinnost-servis kompletují naši nabídku. Činí z nás první adresu na trhu s čerpadly a armaturami.  

Individální poradenství již od počátku

Prodávat mohou mnozí, ale smysluplně poradit dokáží jen někteří. Pokud mají naši zákazníci komplexní problématiku, provázíme jejich projekt už od úplného začátku – individuálně a s orientací na to nejlepší řešení. Přitom zajišťujeme vše od podpory při plánování přes konstrukci specifických komponent až po uvedení do provozu. Současně náš rozsáhlý program standardních čerpadel a armatur poskytuje velký prostor pro individuální přání zákazníka. Tak je možno uskutečnit výběr vždy těch nejlepších materiálů, hydraulik a pohonů. Moderní automatizační výrobky Vám zajistí bezpečné použití a hospodárnou efektivitu.

benefits_thumbnail

Know-how, které je univerzálně použitelné

Čerpadla a armatury od KSB jsou univerzálně použitelná v nejrůznějších oblastech aplikací. Od průmyslových procesů přes čerpání vody až po přeměnu energií – v nejrůznějších oborech, a všude po celém světě důvěřují naši zákazníci technické kompetenci a zkušenostem KSB. 

scope_of_application_pic