Content

Claim
Menu

Společnost, která nabízí šance

KSB je mezinárodní zaměstnavatel, který nabízí zajímavé pracovní prostředí. Podporuje otevřenou komunikaci a vzájemnou spolupráci zaměstnanců KSB přinášející mnoho možností rozvoje

Atraktivní profesní perspektivy pro zaměstnance KSB 

Zákazníci jsou spokojeni jen se stoprocentními výkony. K tomu potřebujeme lidi, kteří své úkoly plní kompetentně a angažovaně. Jako zaměstnaci KSB u nás naleznete inspirativní preostředí a zajímavá i náročná pracovní témata, která Vás nadchnou. Množství pracovních oborů a globální pracovní svět našeho koncernu nabízí zajímavé profesní perspektivy. Naši zaměstnanci se mohou uplatnit i v mnoha mezinárodních projektech. 

Rozsáhlý školicí program pomáhá každému zaměstnanci KSB rozvíjet se a získávat nové znalosti. Příkladem je průvodní profesní interní studium „Pump & Applications Professional“.

Flexibilní modely prorovnováhu mezi prací a osobním životem 

Práce, která přináší uznání: základem pro výkony a angažovanost našich zaměstnanců je živoucí podniková kultura, která vytváří příjemné pracovní prostředí. To podporujeme tím, že naplňujeme naše zásady pro vedení a spolupráci 

Pro každého to znamená možnost otevřené komunikace, poskytování zpětné vazby a ocenění výkonů. Zrovna tak je u nás důležité zachování rozumné rovnováhy mezi prací a osobním životem. Podporujeme modely pružné pracovní doby, nabízíme zdravotní prevenci a využití volného času.

humans_ksb_pic

Zaměstnanci KSB hovoří o jejich práci a zkušenostech:

Horst-Jürgen Baulig

Prodej, Hospodaření s vodou

“KSB, to je pro mne pohyb, při kterém vzniká vždy něco nového. Odlišujeme se však tím, že i v takto inovační společnosti jsou zachovány lidské osobní vztahy.”

Oliver Schuster

Prodej, Hospodaření s vodou

“V KSB jsem prošel již mnoha služebními místy, byl jsem manažerem výrobků, vývojovým inženýrem a dnes jsem vedoucím skupiny Zakázkových konstrukcí pro normalizovaná čerpadla. Při tom jsem získal cenné zkušenosti. Ty mohu nyní jako docent předávat v interním studiu svým mladým kolegům.”

Ilona Koch

Nákupčí

KSB nabízí četné možnosti dalšího vzdělávání. Zejména při mé práci v nákupu je zajímavé to, že spolupracuji s mnoha dalšími odděleními.

Beniamino Pitrone

Vedoucí týmu Mechanická výroba

Jsem již 22 let u KSB. Začínal jsem zde jako učeň v 15 letech coby obráběcí mechanik. Dnes jsem týmový vedoucí mechanické výroby konstrukční řady ETA a jsem na to velmi pyšný.”

Markus Spuck

KSB Servis

Již moji prarodiče a moji rodiče pracovali u KSB – a já jsem chtěl totéž. Shledávám, že u společnosti KSB je báječné, že přes celosvětové aktivity vždy zůstala rodinným podnikem.”

Výsledek perfektní spolupráce: Etanorm

Úspěšné výrobky u nás vznikají v interdisciplinárních týmech. Jeden příklad z mnoha: nejvíce prodávané normalizované čerpadlo na světě – od r.2013 v novém ekodesignu.

.