Content

Claim
Menu

Důvěra: to vystihuje naši firemní značku

Pozorně nasloucháme přáním našich zákazníků. Všude tam, kde je potřeba uvádět média do pohybu, dodáváme čerpadla a armatury přesně na míru buď jako standardní výrobky, nebo jako speciální zakázku pro daného zákazníka: jako zkušený výrobce armatur a čerpadel přesně víme, jaké výrobky jsou pro danou aplikaci nejvhodnější.

Dva symboly, tři písmena: čerpadla, armatury a KSB jsou těsně propojeny – tématicky i vizuálně. Kdekoli je potřeba přepravit, regulovat nebo uzavřít tekutiny, mohou se zákazníci celosvětově spolehnout na naše odborné znalosti v oblasti armatur a čerpadel. Našim zákazníkům poskytujeme výrobky i řešení přímo na míru.

Značka KSB zaručuje kvalifikované poradenství, excelentní kvalitu a nejvyšší spolehlivost.Zároveň zaručuje celosvětový servis.

Zaručujeme Vám kvalitní výběr technologie. Vítejte v KSB.

application_area_thumbnail

Naše technologie se stále vyvíjejí

Pozorně nasloucháme přáním našich zákazníků. Všude tam, kde je potřeba uvádět média do pohybu, dodáváme čerpadla a armatury přesně na míru buď jako standardní výrobky, nebo  jako speciální zakázku pro daného zákazníka: jako zkušený výrobce armatur a čerpadel přesně  víme, jaké výrobky jsou pro danou aplikaci nejvhodnější nejvhodnější.

Pro naše zákazníky jsme dosažitelní po celém světě. Tekutiny čerpáme nebo je bezpečně uzavíráme armaturami. Co nás odlišuje od naší konkurence, to je naše kompetence, s níž nalézáme řešení prakticky pro každé čerpané médium a pro každý případ použití. Extrémní teploty a nejvyšší tlaky jsou nám při tom důvěrné známé jako i  podmínky použití – agresivní, výbušná nebo toxická média jsou jen otázkou materiálu a bezpečnostní koncepce.  Také pevné látky, jako písek nebo rudy, dokážeme čerpat hydraulicky speciálními čerpadly.

Proto jsou výrobky KSB použitelné ve vodárnách a čistírnách odpadních vod, v průmyslových závodech a výškových budovách a rovněž ve velkých elektrárnách, v hornictví nebo na vrtných věžích.

Celosvětově ve Vaší blízkosti

16.000 zaměstnanců - 90 obchodních společností - 160 servisních center

KSB působí globálně již desetiletí. S výrobními závody na pěti kontinentech v mnoha zemích a hustou sítí obchodních a servisních center jsme vždy ve vaší blízkosti.

ksb